Перегляд одного допису
Старий 01.09.2009, 13:53   #1103
Dimedrol
 
Аватар для Dimedrol
 
Реєстрація: 11.01.2007
Звідки Ви: Киев, Оболонь
Дописи: 2.565
Blog Entries: 12
Сказал(а) спасибо: 608
Поблагодарили 4.572 раз(а) в 673 сообщениях
Цитата:
Допис від Nycolas Переглянути допис
В чому питання - цілеспрямована ловля ляща? Я думаю, все-таки що чим більше деталей (вертлюжки, відводи...), ти більш помітна снасть в воді. Так само, тонша волосінь - краще риба клює... Ну це моя така ІМХА
Навіть не цілеспрямована, а сама по собі ловля. Ну от ми з ним були на рибалці, так в нього такі ж самі по силі покльовки йдуть. А зайві деталі та поводки на глибині 10 метрів.. он Рипка Сергій писав, що використовує 0,3 поводки та не відчуває різниці, а в багатьох авторитетних джерелах пишеться, що донній рибі на глибині та на відстані - коротше кажучі вона не звертає уваги на такі дрібні речи, на які звертаємо ми. Підтвердження тому - тіж самі діди-дубінщики мають гарні результати, незалежно від того, що в них там прив"язано. Вгадав з прикормкою та насадкою і вперед. А ще плюс відводу від паттерностера - швідкість та зручність зміни кормушки. Я розумію, що це схожин на старий спір про трубочні протизакручувателі. Ну ось черговий автор про фідер у Світі рибалки в цьому пролеми не побачив. Деж правильна відповідь всеж-таки. Шо людині казать?
Dimedrol зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Браташ (01.09.2009)