Тема: Авторское
Перегляд одного допису
Старий 25.09.2010, 21:52   #38
Рибацюга_
 
Аватар для Рибацюга_
 
Реєстрація: 26.05.2010
Звідки Ви: Бровари
Дописи: 258
Сказал(а) спасибо: 2.604
Поблагодарили 5.259 раз(а) в 217 сообщениях
Рыбалка.........Иби иго мать....

Начну с главного!!!! Приехал з рибалки пьяний як чіп! Мать его так,сорі там всі модери.Жінка вдома такої пи*ди дає,що давно такого не було! Короче,поїхав на рибалку,але як в анігдоті,"Снасті і ружо не брать,з автобуса нє виходіть!"...А жінка зранку ж казала,:- "Шо,знов припреся пьяний?".............А я їй ввечері:-" Ну от накуя було врочити,га?".....Дав газу добре на тій рибалці,але що головне,в душевній хорошій компанії все як по маслу, йоб царя в лоб!Ну жінці обіщав,шо всьо буде окей, хоча б вночі сьодня!Мені ультіматум поставила, знаете який???..........................Ага ,ото він самий.......Але що та жінка,господи,попи*дить ,тай перестане...................
Виплив десь в часов вісім. До обіду ноль повний!.Потім вітерець здійнявся дебелий,я в залив поплив,там декілька шнурків спокусилося на моє колєбло.Потім на глибину виплив,взяв зразу 2 окунці гарних. А йшов на судачка,взагаліто.Кинув знову джигом, чую тук-тук,ЯК РВАНЕ,,,,,,,,Млять думаю ,піде моя снасть посцяти..............НЕ ТУТ ТО БУЛО!!!!!!!!Такі ривки,шо триндець,минут 5 тягався,вспливло бревно.............Як побачив..........думаю...ВСЬО ...Дімчик........Срака .........сілікон просто за карабінчик....БЕЗ ПОВОДКА.............оглядівся,а я ще й БЕЗ ПІДСАКИ!!!!!!!!..........Хвала Богу,взяла як по маслу(див.вище,горілка тож як по маслу була),підтягнув,за очі,взяв,ривок,і мені за палець великий,ГРИЗЬ!!....Кров мчить,серце мабуть ударів 140 в минуту....... Десь на 5-й раз вона підкорилася......Як подивився в лодку,всьо змішано праведне з грішним,і лежить колода на всю лодко майже........Оскільки в мене немае фотоапарата,просив щоб на березі команда сфоткала,але розрядився кенон чи як його там..................Сусід обіцяв приїхати з роботи,сфоткати в ванній всен те діло...............Думаю фотка буде........
П.С. 6,800 Всім НХНЧ

40-шичі 14 - 19,09

Подольский Саша,Андрюха,Серик Козліков,Лисий Міша і власне я сам виїхали на острова! Природа,море,кайф короче.
Ловили всьго 2 дня,погода трохи спаскудилася,але я вам скажу рибалка яка була......................ОТЕТО ДА!!!!!!!!!!! Лящ йшов від 0,8 до 2,0,густірка по 0,5 кг жирна,плотва попалася теж 0.5 кг .Такі ВасЫлі ,шо капец. Всього взяли десь 20 кіл,під пивас!!Фотки в Подольського Саші десь....А жарені ребра лящика я вам скажу ням-ням.та ще й під 150! ЛЯПОТА!
На хижака не виходили,хоча дуже хотів,но було прийнято рішення по гриби смататися,так і зробили!
Гриби теж є,притом багато!
Відпочинок був супер,не передати словами,тільки той хто так відпочиває,і ще й в тих місцях,мене зрозуміє.
П.С.ХОЧУ ЩЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Рибацюга_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
DKTigra (25.09.2010), Ev.Geniy (25.09.2010), Fronius (25.09.2010), Siruy (25.09.2010)