Перегляд одного допису
Старий 01.04.2015, 09:58   #38
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
Цитата:
Допис від online Переглянути допис
А вот мне не понятно нахера стрелять рыбу с икрой или Вы забыли значение слова запрет?
нерест з сьогоднішнього дня в нашій обл., про ікру Мамай сказав.

Цитата:
Потом на форумах поднимают вопрос о запрете ПО и подводники возмущаются за что ее запрещать... А вот мне понятно почему нас так все не любят, потому что во время запрета мы позволяем себе выбивать маточное поголовье рыбы и при этом еще и фотки в отчет на обсуждение бросаем... Браво товарищи аплодирую стоя!!!!
хтож Вас так не любить? а ось з себе й почніть, а то Ви тільки інших бачите. скільки обурених рибаків, я про наш регіон, Р.І. забрали жерлиці і штраф впаяли. дак кажеться прочитай скільки дозволяється на 1 чол.. норму вилова не знає, більше того, не знає що є така норма. в нерест про два крючка мовчу, а батареї вудок-це да, це можна, вона ж сьогодні і так не клює.

Цитата:
Вот только когда рыбы станет значительнее меньше и вы будете клянуть на браков, электроудочников и всех остальных не забудьте еще себя вставить в этот список!
не забудьте й невідповідальних рибаків доплюсовати, які по 10-20 кг, рибки різнобоєм ловить,хоча сам рибачу теж. а потім буде згадувать, як дід на річці мені розповідав: от колись... поки попораться да на роботу йти то я на пательню завжди з ранку наловлю. + екологія.
Цитата:
Просто очень обидно когда одни люди понимают что такое слово закон и пытаются их блюсти а остальные думают что пусть все будут правильные а мы будем нарушать...
чоловіче добрий, а як мені прикро, а ще більше від того що нічого не можна вдіяти, серце кров"ю обливається. а закон я не порушував, і не порушую.
я стараюся бути правельним і дітей тому вчу, хоча розумію, що вони можуть і постраждать від цього, алеж потрібно починати з себе, з малого.

я вже років п"ять висаджую днрева, не яблуні, а по берегах, а Ви? приймаю участь в зариблюванні-а Ви?, окрім того самі проводим зарибки, без клубів з власної ініціативи. робив рейд з Р,І, за власний кошт возили їх- а Ви?
як відчував, а хотів написати сьогодні "отчет".
online, я вже писав в темі відродження ресурсів. надводні й половини не бачать, що робиться під водою, по руслу чуматські шляхи на окремих ділянках річок, а на березі сидить рибак без єдиної рибки з самого ранку і пальцел тикає, ви-ви!!!!
не хочу повторюватись але є різні люди і рибаки які по різному відносяться до ПО, не хочу повторюватись, а таким як Ви маточне поголов"я і нерест цілий рік триває.

мир нам всім. будьте добріші.
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Den4ik (05.04.2015), maximus (07.04.2015), Pavlo-O (01.04.2015), Валерий ua (01.04.2015), Юрий 30 (02.04.2015)