Перегляд одного допису
Старий 18.04.2018, 17:24   #520
brutus
 
Аватар для brutus
 
Реєстрація: 12.06.2009
Звідки Ви: Израиль, Хайфский округ г. Нешер пенсионер.
Дописи: 2.130
Сказал(а) спасибо: 6.139
Поблагодарили 8.552 раз(а) в 1.612 сообщениях
Цитата:
Допис від Valen Переглянути допис
Ваш варіант буде одним із самих небезпечних в плані самовільного вивільнення гака з булавки в щучій пащі, хоча звісно має право на життя.
. Наразі в коробці пара щучих вертух з офсетом для рідкого латаття, решта з омушеним трійником. Від вертух з одинарником відмовився навіть в лайтових розмірах. А необхідності ставити гак з силіконом взагалі не бачу потреби. Тому вертух зі швидкою заміною гака останнім часом майже не роблю. Після кількох покльовок щуки вертушку потрібно перебирати - деформується вісь, хомут. І їх відновлення без перебирання вертушки значно погіршує її роботу. Десяток вертух у коробці задовільняють більшість потреб де ця приманка з успіхом може застосовуватись, якщо ж всетаки не задовільняє то використовую їнший вид приманок.
За майже 24 роки, які я ловлю хижака ТІЛЬКИ на оберталки, не було жодного випадку
самовільного вивільнення гака з булавки в щучій пащі. Де і як я це роблю можна прочитати тут
http://fishing.kiev.ua/vb3/showpost....&postcount=155
Абсолютно не згоден з твердженям, що досить 10 оберталок. Також не згоден з тим, що гак не треба маскувати. На фото моя моя коробка з частиною оберталок.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg Вертушки 2.jpg (78,6 КБ, 398 переглядів)
brutus зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Baar (18.04.2018), KP (19.04.2018)