Тема: MERCURY-20 GOLD
Перегляд одного допису
Старий 16.02.2015, 16:54   #184
D.J.Owl
 
Аватар для D.J.Owl
 
Реєстрація: 27.05.2010
Звідки Ви: Кременчуг. Громадянин України.
Дописи: 421
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 327
Поблагодарили 321 раз(а) в 122 сообщениях
Оzzy, Вашу теорію приймаю частково. Тому, що вона не пояснює чому саме після перших 3-4 хвилин роботи двигуна проблема зникає. Не може-ж паливо з за тої самої вібрації потім витиснутись з поплавка?
Зрозумійте - я не заради суперечки - просто маю бажання дістатись суті того, шо і як відбувається...

Хоча відсьогодні, (щиро на це сподіваюсь) проблему закрито. Встановив новий поплавок. Та є цікава інформація - може вона проллє світло.

Після того, як впевнився, що новий стає на місце старого як рідний - набрався сміливості.
Зараз перегляньте знов фото поплавка - ті, на яких жовтим позначені сколи.
З"ясувалось, що під сколом поверхневого матеріалу то не шар основи, а якась заповнююча речовина.
За фактурою вона дуже схожа на пенопласт, або на застарілий, крихкий поролон. Речовина вільно піддається видаленню з середени за допомогою звичайної голки від медичного шприця. Лущиться мілкою крошкою, має жовтуватий відтінок і стійкий запах палива. В мене таке враження, що саме ця пінка і напитувала у себе якусь кількість палива, тим самим зменшуючи плавучість поплавка. Після "зачистки" однієї половини внутрішньої полості (весь вичистити поки не вдається - отвір-скол малий - поплавок значно став легшим - навіть без зважування відчутно.

Є дві думки:
- або поплавок виготовлений-сформований з тієї речовини-пінки, а потім, температурною обробкою спікається у спец-формі і верхній шар , утворює захисну тверду поверхню;
- та уважно розглянувши сам поплавок додався інший варіант - побачив горизонтальний шов по всьому периметру поплавка і два кругленьких відлива-отвіра, які імовірніше за все були після запінювання "запаковані". Але зараз ці тонкощі не мають значення - вони скоріше для "поширення кругозору" нашої громади.

Отже механізм "перших 2 хвилин переливання" для мене так і залишається загадкою...

Упс... Вже набрав повідомлення, а потім побачив, що українською - робоча "енерція" - ну то хай будЕ

Востаннє редагував D.J.Owl: 16.02.2015 о 17:35.
D.J.Owl зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням