Перегляд одного допису
Старий 26.02.2009, 22:42   #37
Ян
 
Аватар для Ян
 
Реєстрація: 04.12.2007
Звідки Ви: Оболонь
Дописи: 1.499
Сказал(а) спасибо: 711
Поблагодарили 3.613 раз(а) в 451 сообщениях
Talking

Цитата:
Допис від jecck Переглянути допис
А зачем искать главного "мюзыканта" попробуй самому вести это направление (для начала...)

П.С. я только высказал свое ИМХО потому ногами не бить

Не, я не...(с)(Лесь Подервянский). Я безответственный, не благонадежный, ВЕЧНО ЗАНЯТЫЙ ЧЕЛОВЕК... Шютка...

Вообще-то сюда б чтоб "командывать" надо Евгена79...

Добавлено через 4 минуты
И вообще... Я сейчас за двоих пишу. За отца и за себя... Типа как команда

И еще. Кто-нибудь выкиньте сюда основные правила, регламенты соревов по квоку. Типа сколько чел (или лодок) в команде. Скоки снастей... и другое.. Пожалуйста...

Добавлено через 7 минут
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Будь яку притомна людину, котра гляне на твою аватару, полишить бажання бити ногами. А якщо серйозно, то напрям квоку наразі ще не має лідера, тому постинг Яна тверезі люди вже сприйняли за зазіхання на відповідний портфель. Тим більше, що Віталій Юрійович відмовляються...
Якщо вже я й справді б наважився на деякі речі зазіхати, то це, мабуть, було б лідерство у команді "дрочильників" бичків методом "на палець". Ми так на "ГАЗОПРОВОДІ" ловим це "заморське" диво для використання у якості живчиків...

Доречі, дуже спортивна риболовля. Треба встигати використати бичка, поки той не склеїв ласти, закинути прут на живчика і (в перерві між кльовом п'ятикілограмових судачків) встигнути "видрочити" ще декілька беників. А також слід оберігати житло беників від котів, ворон, вужів та іншої сволоти. Чільне місце у цьому багатобр'ї займае контроль температурного режиму води у тимчасовому помешканні бичків...

Оце, я розумію, спорт!!!
Ян зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням