Перегляд одного допису
Старий 14.06.2020, 11:55   #56
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.080
Сказал(а) спасибо: 21.933
Поблагодарили 16.026 раз(а) в 1.631 сообщениях
Так як лящ і вчора показав мені...Показав своє небажання ловитися,то сьогодні зранку було прийняте рішення спіймати щось хиже.Човен розкладати-складати було влом тож вирішив порибалити з берега.Ну і хвостик у вигляді молодшого сина,який вчора не потрапив на риболовлю і влаштував із-за цього грандіозний концерт,також з собою взяв.Тим паче,ловив його снастями.А також ознайомив і молодого рибалку з його ж прибамбасами для лову хижої риби.
Отже,поставивши спочатку кастмастера вдалося на другому закиді заробити гарну клюваку.Підозрюю,що це була білизна-в тому місці її вдосталь.Але "мимо каси".Потім почали купати і гуму,і воблери,і блешні.Першого окуня спіймали прямо під бетонним парапетом.Він там періодично влаштовував циркові вистави демонструючи різноманітні акробатичні етюди.Ось під час одного з таких етюдів я і підсунув йому під ніс воблера.Тільки воблер почав рух,у руку відчулося гарне "тиць",але мимо.А потім був "гуп" і "віддай мені спінінг".Але вдача сьогодні була на нашому боці.Другий окунець сів спокусившись маленьким твістерком "обісраний бузок".Третій...З третім кумедно вийшло.Вирішив згадати молодість і поставив Мепс Комет.На третій проводці відчув знайомий "гуп" і ну дууууже приємну вагу на тому кінці шнура.Починаю виважування.Іде без сіпань,але важко.Підтягую поближче і бачу щось зелене і прогонисте.Уява зразу намалювала гарнюню щучку,але...Але на гачку блешні теліпалися черговий окунь і довга ганчірка яка й була прийнята за щупака.
Далі,після того як місце "затихло",ми вирішили піти по берегу і потиранити бичків за допомогою джигу.Бички клювали під самісіньким берегом,але не сіклись.Мабуть були такі великі,що аж гачок до рота не влазив.Зате влетів ще один окунь.А трохи згодом таки вговорили і двох беників одного з яких випустили.Маленьким виявився.Згодом і бичкові клюваки набридли і ми відправилися в сторону дому.Йдучи до авто зробили висновок,що ранок сьогодні пройшов недаремно.На річці побували,рибу впіймали,мізками відпочили,з снастями для лову хижака підростаюче покоління ознайомили.Що нам ще треба?Хіба що перемоги і миру...

А ввечері була "вторая часть Марлезонского балета" (с) Не всиділи вдома і знову відправились на річку.Хотіли випробувати долю на рахунок ловлі хижака на живця.Живця спіймали швидко.Прути закинули.А щоб було не так нудно чекати кльову ще й зібрали синів спіннінг і почали "вигулювати" воблери.Навіть вдалося розловити ще один із них.Він більше підходить для в'язя і кленя,але впіймався невеликий окунець.І весь цей час щось неймовірне виробляла голодна білизна.При черговому "ХЛЮП" я віж несподіванки аж підстрибував на місці,хапався за серце і бухтів під носа щось не дуже цензурне.Але всі приманки білизною ігнорились.І от коли я вирішив поставити кастмастера щоб таки спокусити цього річкового гопника-пішов ДОЩ!!!Вимокли ми гарно і тому рибалку припинили.Да і не хотілося ходити по тих калюжах.Так що як тільки дощ стих ми вилізли з укриття,схопили зібрані снасті і побігли до авто.До наступних вихідних з риболовлею попрощалися.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20200614_083446.jpg
Переглядів: 9
Розмір:  67,7 КБ
ID:	858525  
Tsar зараз поза форумом