Перегляд одного допису
Старий 27.04.2015, 21:21   #60
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
колись давненько в цій темі мабуть Огег ( Piton) виклав рецепт карп по прокурорські. задумка мені сподобалась але не траплялася відповідного розміру риба. десь через рік, а то і більше всеж таки приготував це блюдо. сподобалось але риба могла бути і меншою для кращого просочування сметанно-укропним соусом.
коли нічого нового немає, вигадуєш сам. от і я почав поєднувати пару блюд в одному. згадавши про ексклюзивний смак сметанно-укропного соуса, втілив в запіканку, дуже сподобалось всім і дітворі і батькам і дружина на роботі пригощала то теж хвалили коли заходив.
судак













але як мені здалося можна іменно цей смак не шаром покрити, чи як в виконанні Олега, карп начинявся з середини. а м"ясо занурити в сам соус.
знайшов в найближчому магазині сомячу вирізку. її виявилося забагато для експерементального блюда тому прийшлося ліпити і пільмені.
сомик












накриваємо сиром і чекаємо поки не запахне на всю хату з духовки.

сумно але мої сподівання не виправдались. на фото можна побачити, що дуже багато рідини, сметана розплавилась і вийшла підливка. в попередньому випадку все просочилося. одне можу сказати укропу не шкодувать ( я міксанув, добавив туди петрушки і зеленої цибульки). холодним зовсім інший смак, майже той до якого я прагнув як найближче наблизитись. блюдо теж вийшло дуже смачним але не таким як я бачив. є в мене ще одне напрацювання на цю тему але потрібно його практично проробити.
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
eva (12.06.2015), Igor (12.06.2015), Strayer (29.04.2015), Евгений Кравченко (28.04.2015), Рак (10.05.2015), Соловей (30.04.2015), Сударь (29.04.2015)