Перегляд одного допису
Старий 01.05.2023, 10:33   #511
taipen
 
Реєстрація: 10.02.2012
Звідки Ви: Львів
Дописи: 209
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 25
Поблагодарили 76 раз(а) в 7 сообщениях
Kalipso Agera AGS-802L

Приїхав мені результат пошуків недорогого універсала, на вихідних потестував. Зупинився на Kalipso Agera AGS-802L.
Наскільки я чув, це подальший розвиток інквізитора INS-802ML 2.44m 3-15g після від'єднання каліпсо від голднкетч, тільки бльш делікатніший і чутливий.
По всьому діапазону потестувати не вдалось, але з 3гр+2,5 предатор мене робота задовільнила в тій мірі який мені було потрібно. Кидає далеко, робота з оберталками теж норм. По верху максимум що кидав маласа, інших воблерів і коливалок не кидав бо міляк + трава. Але палка по відчуттям досить зла, мабуть фаст, так що може не тільки 90ті а й 100 потягне, якщо не упористі і в тест влізуть щоб їх кидати.
Чутливість мабуть теж достатня для щупака. Окуня нею ловити не пробував, дрібного не знаю чи почує, але по строю то точно не для нього. Хіба відвідний покидати.
Баланс і вага теж ок, твін 09 2500 балансує його десь на рівні вказівного пальця, якщо хват лапки з дотиком до підмізинного пальця. Можливо +10-15 грам ідеально б його збалансували, але я боявся що буде набагато гірше, а так як є впринципі навіть непогано

Відгуків і відео по ньому практично ще нема, модель 2022 року, обійшовся мені 2698,75 з безкоштовною доставкою до дверей.
Будуть нові враження, буду доповнювати, якщо тема має можливість редагування посту.

Востаннє редагував taipen: 01.05.2023 о 23:31.
taipen зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням