Перегляд одного допису
Старий 15.03.2020, 23:45   #311
Sergii Doc
 
Аватар для Sergii Doc
 
Реєстрація: 25.07.2016
Звідки Ви: Київ, південна половина лівого берега
Дописи: 419
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 1.880
Поблагодарили 697 раз(а) в 131 сообщениях
Морська риболовля в Ірладнії

Доброго вечора!
Мій...хороший хлопець, одним словом
організовує морську риболовлю в Ірландії.
Він пише про один порт -але раніше говорив про три
(за участі компаньйонів).
Там дуже примхлива погода - тому по-справжньому порибалити в морі треба їхати не менш ніж на 2 тижні (були ситуації коли люди за тиждень не могли вийти в море). Тож цей момент обов'язково уточнюйте, як і побутові деталі (витрати я уточню - але згадую що десь в 1-1.5т. євро подорож з Києва на Раянейрі і риболовля обходились).
Але в морі риба різноманітна: від макрелі (скумбрії) до тунця й акули.


За ірландських щук теж запитайте... щуки в озерах, там обмеження лову, заборона або ліцензія. Тому він більше в море. В морі риба більша і різноманітніша. Не їхати ж за щукою аж в Ірландію. Але й таке можливо.

Нижче оригінальний текст і його сторінка в Фейсбуці.
Пароль: ви з Домику Рибака.
На мене посилатись не потрібно: особистого комерційного інтересу не маю.

Всем привет !
В апреле я открываю сезон рыбалки в Ирландском море на своей лодке. Вы можете зарегистрироваться для рыбалки, осмотра достопримечательностей и катания на лодках заранее. Плавание будет проходить в выходные и праздничные дни, и, конечно, будет зависеть от погоды. Выходить будем в основном из Скерриса, Хоута, Дон- лири или Грейстоунс.Я могу приехать в ваш любимый ирландский пункт назначения на лодке, только чтобы иметь возможность спустить лодку с прицепа в воду. В этом году я делаю дополнительную рыбалку на акул для осмотра достопримечательностей, а также экскурсию из Дон- Лири в Уиклоу (вы можете посмотреть карту Google). Вы можете взять всю пойманную рыбу, но не акулу или моллюска.
Витас (Витаутас)

https://www.facebook.com/VytautasSil...L-DTWI&fref=nf

Востаннє редагував Sergii Doc: 13.08.2020 о 01:28. Причина: уточнення
Sergii Doc зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням