Перегляд одного допису
Старий 19.10.2014, 10:22   #25
Grafit
 
Реєстрація: 03.03.2014
Звідки Ви: Недоступно
Дописи: 384
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 7 раз(а) в 6 сообщениях
Катушка Салмо

Начну з того що відправляв наложеним платежем щоб покупець міг подивитись на те що він купує.А саме на так званий пропіл на ролику.
Я думаю це візуально можна було побачити.Те що я казав що катушка нова
це не відповідає дійсності!!!Я казав що вона працюе чудово як на свої 350 грн+шнур павер про (США оригінальний) Тобто все за 350 грн!!!Нова катушка коштує від 500грн,новий шнур від 220 грн.Тобто 720 грн.Шнур на катушці з початку сезона до цього стояла моно леска 016мм.Користувався з
спіннингом Джексон(в темі є можете подивитись кому цікаво)Користувався
рідко(примірно 4-5 раз в місяць,але напротязі всього дня).Виходить за один сезон шнур покрамсав ролик не по дитячому(На що я дивився і не міг побачити тої канави про яку мене так засира... шановний (andreybaj)Повторюсь висилав наложеним платежем!!!Можна було не забирати її а вислати мені її назад!!!Чому мовчить покупець про свою точно таку саму катушку якою відрибалив 4 сезони(судячи з нашої розмови по телефону)На фото і відео можна показати свою катушку яка відслужила 4 сезони(не таке вже китайське гів...як пишуть).Забрать катушку з можливістю повернути її назад,потім телефонувати і створювати тему що мене обманули.Чому ви тоді купили катушку коли могли виточити собі новий!!!ролик набагато дешевше і без проблем.Для мене за такі гроші вона працюе просто чудово.Зрівняйте з любою катушкою до 250грн з любого магазину!!!Продавав примірно 250грн катушка і 100 грн шнур.З повагою!!!
Grafit зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
meser (19.10.2014)