Перегляд одного допису
Старий 23.04.2018, 15:48   #302
NikolayNVK
 
Реєстрація: 19.06.2017
Звідки Ви: Хмельницкий
Дописи: 352
Сказал(а) спасибо: 1.258
Поблагодарили 1.636 раз(а) в 218 сообщениях
Добрий день колеги . Дякую що відгукнулись на моє питання. Хочу вам пояснити , чому виникла така необхідність. Цій палці вже років з вісім можливо більше, нову купував за 340$ риби вона переловила не один центнер причому не тільки судаків , а й досить пристойних сомів ,сазанів і сталось те що мало статись , вона зламалася . Зламалася верхня частина між першим і другим кільцем зі сторони шпігота, але в мене є ще один кінець від такої ж палки , теж ломаний але зі сторони тюльпана (влущив мій товариш ) між тюлпаном і першим кільцем , в принципі з них можна зліпити один цілий , але для мене він все рівно буде ломаний , новий кінець купувати , вийде доларів з 200 можливо більше , за такі гроші мені мій товариш віддає , такий самий , але цілий спінінг , в дуже гарному стані і значно свіжіший чим мій. Тепер чому виникла така ідея: зламаний кінець зі сторони тюльпана я хотів пустити на зимову вудку , але в руки попав комель від старого кастингового veloce до 21 гр в 69 довжині ( прошу професійних родбілдерів за серце не хапатися , це був експеримент ) шпігот сів майже як рідний , поставив тюльпан , замінив одне кільце , спробував на воді , супер, але в такого " франкенштейна" комель виходить коротший за верхню частину. Тепер коли я вже влущив свій , то з'явилась нагода поекспериментувати , може вийде щось путнє. Сам я робити його не буду ні в якому разі , це буде робити людина яка перебрала не один спінінг , роботу його я вже бачив і навіть тримав в руках . Щодо різки зі сторони шпігота: руківля я хочу залишити максимально довгим , систему ОSS яка стоїть там ,значно складніше розібрати і потім скласти , якщо це можливо взагалі , конусність комеля в районі шпігота дуже мала , що дозволяє обрізати і використати рідний шпігот , втрачу нижню границю тесту , яка для мене неважлива , надлегкими приманками я не ловлю , мене цікавить інша риба, можливо спінінг стане трохи сухішим???? Поки що ми нічого не різали , моніторим це питання, замовили тільки комплектуючі. Можливо це авантюра , але зі старої баби дівки не зробиш , там немає вже ,що псувати. Ще раз дякую за пораду.
NikolayNVK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням