Перегляд одного допису
Старий 22.08.2012, 14:29   #6
Мышка
 
Реєстрація: 14.08.2009
Звідки Ви: Киев
Дописи: 102
Сказал(а) спасибо: 236
Поблагодарили 485 раз(а) в 57 сообщениях
[QUOTE=Байло;723558]
Цитата:
Допис від Freddy Переглянути допис
Девочки, это мы уже проходили на Домике в Отчётах о рыбалке - пока на сайте бывала только небольшая группа людей, это было нормально, но в последние годы указание места приводит к тому, что на следующий день там просто Крещатик...


Дозвольте з Вами не погодитися. Як відзначалося, ніхто не вимагає вказувати місце з точністю "третя сосна праворуч". Місце збору грибів: "євминський ліс", "козинка", "дубечня" (для прикладу) потрібно саме грибникам для орієнтації, а не для покосу "чужих" грядок. Наприклад, повертаючись до столиці у понеділок потрапив під дощик. Розпочався він в Броварах і захопив столицю, але біля київської птахоферми він був найрясніший, а на ленінградці ледь прокрапав. (повідомлення для добродія, який полює біля платформи Ялинка). Коли гриб іде масово, всі гриболови поїдуть на свої улюблені місця. Я не поїду до Малина, якщо грб є в Євминці так само і інші. Кільк років тому, завдяки форумчанам, я направився до лісу під Старим (до цього там ніколи не був) і саме там зумів взяти гриба задля свого задоволення. Якби не наш "кагал" то залишився б голоденим.

А якщо викладати фото з торофеями, а в повідомлені немає ніякої користі (може гриб збирався в Херсонській області), то, на мою домку - це ота сексуальна хвороба, коли отримують задоволення від демонстрації.
Я согласна, зачем писать под какой сосной нашел грибы. Например если я напишу, что найдены грибы между Киловом и Вороньковым - то там между этими селами 9 км, да и ехать можно к Днепру или выше - мест полно. Хоть район писали бы - я уже молчу про особенности - где нашли - низина-бугры, трава-открытое пространство. Просто тогда отчеты вообще не представляют никакого интереса, типа я вчера нашел 40 кг белых - и фотка.
Может, вынести отчеты за текущий год в закрытую тему, чтобы не видели без регистрации, или еще что придумать. А отчеты за прошлые годы выложить в свободный доступ. Я просто не знаю возможностей - может модераторы придумают. Действительно - кто-то пишет отчеты хорошие, а получается читают многие ...
Мышка зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Yarusia (22.08.2012)