Перегляд одного допису
Старий 05.02.2014, 09:34   #19
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Цитата:
Допис від Дядя Толик Переглянути допис
... которая в действительности утеплена дешевым УТИНЫМ пухом выдается как куртка с ГУСИНЫМ пухом ...
А яка різниця між "дешевим качиним пухом" і гусячим так,для себе,щоб настрій піднявся ?
Цитата:
Допис від Дядя Толик Переглянути допис
что значительно увеличивает ее ценность в глазах покупателей. НЕ ВЕДИТЕСЬ
В очах покупця нічого ніщо не збільшує і не зменшує,бо ПОКУПЕЦЬ знає що він хоче і купує це. А ось мізкой...и і критикани,ну є така категорія людей,весь час шукають причину по якій не купувати ту чи іншу річ,попередньо прополоскавши мізки продавцю,так просто,хоча насправді нічого ніколи і не купуватимуть. Продавцю потрібно віддати належе за організований чат з Вами,що йому хватило терпіння,а не "хаяти" його.
Я не є другом чи привілейованим клієнтом Фішингстоку,купував декілька разів і все,але можу сказати,що ніякого негативу не виникало жодного разу,звичайний нормальний магазин. Так що,не дивлячись на це,що в мене ніяких репутацій на форумах немає,але від себе можу сказати,що тим,кому цікаво щось там купувати,сміло майте справу і нікого не слухайте.
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
deem88 (05.02.2014), FishingStock (21.02.2014), Old_Jack_no7 (05.02.2014), Yury (05.02.2014), Денис. (05.02.2014)