Перегляд одного допису
Старий 16.01.2019, 13:24   #50
Sergii Doc
 
Аватар для Sergii Doc
 
Реєстрація: 25.07.2016
Звідки Ви: Київ, південна половина лівого берега
Дописи: 419
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 1.880
Поблагодарили 697 раз(а) в 131 сообщениях
Цитата:
Допис від Taraseevech Переглянути допис
оставляли машину: на московской трассе,проехать поворот на батурин,метров 300,и там гостиница со стоянкой.Цену не помню,но могу уточнить.

в батурине есть таксисты,возможно с прицепом,но в нете действительно нет информации.
Может ,Вам проще оставить машину в Конотопе,от Конотопа найти до Камня транспорт(дешевле и проще нежели с Батурина).А...,потом с Батурина послать гонца за машиной в Конотоп (много маршруток,20мин ехать,20гр стоит) .....

а,почему именно в Камень ??

Від Каменя, кажуть, варто починати ловити білого хижака.
Можна і з Новомутина, Жолдаків
Я починав просто з високого берега нижче Жолдаків, аби спокійно переночувати, а потім три альпініста спускали човни

Авто лишали в Конотопі, минулого року- в Сосниці. В Сосниці дійсно кооператив таксистів-я писав тут у звіті раніше їх телефони, є і стоянка дальнобійників під цілодобовою охороною.
В Конотопі лишав авто у знайомих під домом.
В Батурині, як казав таксист, можна теж домовлятись і лишати під хатою.
Телефон таксиста у мене лишився. Не викладаю, бо для нього це підробіток, і не найдешевший варіант - але наперед можна домовлятись. Кому треба - запитуйте.
В Конотопі і Батурині таксисти один одного знають, тож можливі перехресні домовленості.
Хто хоче більше на щуку, аніж на білу рибу - то стартувати треба від Батурина, від Конотопу сенсу немає.
Нижче Батурина по дамбі хороший виїзд на великий пляж, в вихідні важкувато пробитись на берег, але можливо
Sergii Doc зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням