Перегляд одного допису
Старий 10.08.2018, 22:07   #422
Kolia2299
 
Реєстрація: 11.03.2017
Звідки Ви: Калуш, ІФ обл.
Дописи: 27
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 946 раз(а) в 26 сообщениях
Катушка Piscifun Storm 2000 та шнур Piscifun Lunker 0.06 mm/6 Lb/275m .

Перші враження та тест на рибалці.
Почнемо з катушки.

В комплектацію до даної катушки входить: 2 регулюючі шайби, схема, наклейка Piscifun та коробка в якій це все знаходилось.
Заявлені характеристики: Вага 260 грам, підшипники 10+1, передаточне число 6.2: 1, намотка за оборот ручки 92см.

На перший погляд дуже непогані характеристики, що пророкують катушці надійність в експлуатації та довговічність. Планую використовувати дану катушку в ловлі воблерами до 90мм та джигом від 3 до 6 грам.

Ззовні катушка виглядає дуже не погано, я б навіть сказав стильно, чорний матовий корпус із сірими вставками та алюмінієва шпуля з синіми елементами. Довга зручна ручка з кнобом із EVA, яка вкручується в головну пару, що на мою думку є дуже хорошим технічним рішенням як в плані зручності користування так і для подальшого зменшення ймовірності виникнення люфтів в даному місці. Зібрана катушка на перший погляд також добре, немає критичних люфтів та зазорів. Хід плавний та легкий, без сторонніх шумів.

Намотка катушки. Тут вже є питання. Отримати ідеальну намотку так і не вийшло, пробував доставляти шайби, ставало ще гірше ніж було спочатку, тому вирішив залишити все з однією шайбою встановлену виробником. Впринципі, дивлячись на ціну даної катушки вимагати ідеальної намотки не варто.
Як показали перші рибалки - петель катушка не кидає, встиг половити ультралайтовими вертушками та джигом 3-5 грам.

Тепер кілька слів про шнур. Ланкером я вже встиг покористуватись досить довгий час, для цієї катушки обрав його точно такої ж товщини та розмотки, змінив для різноманітності колір, замість зеленого взяв жовтий).
Перевагами шнура є тонкість, слизькість та дуже хороший виліт, що для ультралайту є надзвичайно важливими показниками.
Недоліком є розривна нагрузка, особливо це проявляється після кількох рибалок, на робочому участку шнур порвати досить легко.

Всім дякую за увагу. Сподіваюсь мій обзор допоможе вам з вибором бюджетної катушки.










Kolia2299 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
krogka (15.08.2018), Lavr (10.08.2018), Владимир Ткачик (04.01.2019)