Перегляд одного допису
Старий 18.07.2016, 23:19   #335
Sasha_K82
 
Реєстрація: 24.03.2010
Звідки Ви: Київ
Дописи: 54
Сказал(а) спасибо: 13.264
Поблагодарили 575 раз(а) в 27 сообщениях
Силіконові приманки S'cape

IMG_0010.jpg
Нещодавно отримав кілька пачок нових для мене силіконових приманок S'cape, склав короткий огляд – можливо, комусь стане в нагоді.

IMG_0011.jpgIMG_0012.jpgIMG_0013.jpg
Насамперед мою увагу привернула імітація якоїсь комахи (можливо, личинки стрекози) BEETLE BEAT. Чимось нагадує джавастик з ніжками та роздвоєним хвостом.
Матеріал хоч і еластичний, але доволі жорсткий, тому є надія, що на відміну від модних желеподібних приманок матиме трохи триваліший строк експлуатації. Запах креветки (певною мірою це стосується і інших приманок цього виробника) досить специфічний. Я таку креветку їсти б не став, але мені ніхто й не пропонує. Мабуть, у риб свої переваги і уподобання.
Фактична довжина приманок 60 (2") та 78 (3") мм. Потовщена частина тіла, зручна для монтування на гачок, становить відповідно 18 та 22 мм. Мені здається, що використовувати краще на одинарному гачку чи на джиг голівці без напливів. Виробник пропонує проводку подвійний підрив – пауза. Сподобалась робота на коротеньких (10-30 см) несильних постійних ривках з доволі тривалими паузами (до 5 с). Все залежить від риболова. Головне – нерівномірно.


IMG_0015.jpgIMG_0016.jpg
BONY FRY. Класичний віброхвіст дещо оригінальної форми. Паз на спинці для гачка, «зябри» на бокових поверхнях тіла, тоненька рухлива «п‘ятка» - «зручності», якими не варто нехтувати. Не впевнений, що це надасть колосальні переваги, але шкоди не принесе точно. На рівномірній проводці крім хвостика коливається і тіло.


IMG_0014.jpg
CURLY SPIKER. Твістер з довгим тілом, трохи сплющеним зверху. Моментально заводиться і чітко реагує на всі рухи кінчика спінінга. Однак є зворотній бік - тоненький ребристий корпус трохи гірше тримається на гачку (через це також обмеженим є застосування різноманітних фіксаторів).



Вперше потестувати вийшов 17.07.16 на Дніпро (нова набережна). Ловив лише на піддослідну резину. Використовував спінінг Kingfisher LIGHT JIG (2-12 г), катушку Ryobi EXCIA 3000, шнур Power Pro 5 lb, повідець зі звичайної моно 0,2 мм, вушастики до 6 г, одинарні відкриті гачки, які нагадують Owner S59, але ними не є.
За кілька годин «обрибив» усі наявні в мене типи приманок. Зокрема, увагу виявили

IMG_0018.jpgIMG_0022.jpg
судачок (BEETLE BEAT 2", колір 01)

IMG_0043.jpgIMG_0034.jpg
бичок (BEETLE BEAT 2", колір 01)

IMG_0049.jpgIMG_0047.jpg
бичок (BEETLE BEAT 2", колір 04)

IMG_0061.jpgIMG_0063.jpg
бичок (BONY FRY 2", колір 03)

IMG_0071.jpg
судачок (CURLY SPIKER 2,5", колір 01).

Ще був один бажаючий, але або відкусив, або в момент клювання перерізав повідець об ракушку і втік. Всі інші після швидкого фото також повтікали.
Слід врахувати, що хоч результат і не видатний, але на фоні зальної відсутності кльову доволі приємний.

Як на мене – силікон робочий, нормально запакований (іноді трапляються настільки неякісні zip-пакети, що замок з них виривається вже після кількох відкривань-закривань). Після першого контакту риба не випльовує, а починає зажовувати (чи засмоктувати, хто зна). Про унікальність судити не берусь, у використаних на виробництві складових нічого не тямлю, але особисто мені сподобалось. З урахуванням ціни – є сенс спробувати.
Sasha_K82 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
boser (20.07.2016), deem88 (28.07.2016), frukt_off (22.07.2016), Grom (20.07.2016), Кела С. (19.07.2016), метровский (19.07.2016), Орбит80 (18.09.2016)