Перегляд одного допису
Старий 14.04.2021, 12:13   #4
Jaga
 
Аватар для Jaga
 
Реєстрація: 27.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 644
Сказал(а) спасибо: 1.503
Поблагодарили 1.068 раз(а) в 235 сообщениях
Post

Мужчіни, жєнщіни та інші форми жизні! Це просто бімба! Кароче, без прєдісловій! Кокосово-курячий суп!
(Тут далі йде енергічная музика, показуючий який цей самий суп кокосовий та бімба)��

Дуже простий рецепт, і як наш борщ, має массу рецептур, інгрідієнтів та варіацій. І готувати мона як завгодно, в принципі результат однаковий.
Головний інгрідієнт - кокосове молоко. Зара в форі на акції лежить. Якщо купити без акції - буде не смачно.
Два не такі, але теж важливі інгрідієнти - курка та гриби. Які подобаються. Я брав філє стегна та перечиці. Всьо.
Не самі важливі інгрідієнти, але без них не мона. Ну і піддається варіаціям, може кому що не нра. Кінза. Часник. Чілі перець. Лємонграсс. Зелена цибуля. Лимон, лайм, листя лайму. Імбир. Бульйон курячий (мона з кубіка, тут все одно). Соєвий соус, рибний соус.
Ващє не самі важливі інгрідієнти. Додавати за бажанням. Цибуля, морква, селера, порій, картопля.
Як то робити. Вірніше, як то робив я.
Цедру лимона лайма, імбир та часник рубаємо мілко. Трави - лємонграси, та листя лайму , чілі не так мілко.
Овочі які нра - меньше ніж на азіатський манєр, ну шоб влізало в ложку, це ж все таки суп. Курку та гриби кубіком.
В каструлю олії, розкочегарюємо, кидаю моркву, цибулю, селеру, порєй, та трави, імбирі та часники, ну оце все ароматне. Швидко обсміжуємо 1-2 хв. Потім туди мнясо курки. Теж десь на 3 хв. Гриби, перемішуємо, потім бульйон, і банку кокосового молока. Сіль, перці, коріандр, оці соуси, сік лайму, цукор. Варимо до готовності курки та грибів. Все. Перед подачою засипати зелені - а саме кінзи. Ну там і робіть щоб смачно було - сіль там, перець, цукор, сік лимона. Як вам нра.
А тепер відповіді на питання.
Де взяти трави та оце все? Лємонграс і продається, і врешті решт посадити у горшкі мона. Лайм в магазині, там навіть з листям мона зустріти, або теж багато хто вирощує. Цибуля, чілі, часник, імбир... нє, ну серйозно?
А гриби інші мона? Беріть що нра зі свіжмх. Ті ж самі шіітаке, або гливи (по кацапс. Вєшєнкі).
Суп без картоплі - не суп. Для ретроградів та зашорених совків є варіант з бульбою.
А оті овочі всі треба? Ні, кладіть що нра. Я клав що було.
Я неїм курку! В мене від неї кокоси морщаться. Що дєлать? Зходи до лікаря. І візьми інше мнясо, тіки поріж тоненько. Я наступного разу буду з креветками робити взагалі.
Щось воно не ситне! Що дєлать? Відвари рису, та окремо поклади в суп. Або лапши такої довгої, і навертай. І взагалі, харе жрать, худіти тре!
Смачного!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 20210413_133254.jpg (56,4 КБ, 31 переглядів)
Jaga зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
goga (25.05.2021), LEO 1979 (15.04.2021), Владимир_84 (15.04.2021), Джокер (14.04.2021), Лилия (16.04.2021), Фишингмолл (14.04.2021)