Перегляд одного допису
Старий 06.01.2022, 10:05   #1597
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.080
Сказал(а) спасибо: 21.933
Поблагодарили 16.026 раз(а) в 1.631 сообщениях
Цитата:
Допис від valbi Переглянути допис
Tsar Пусть радует хозяев и заполняет скорее пустоту, которая осталась после ухода прежнего друга, хотя эту бездну сложно и невозможно заполнить. Я думаю процентов 10 всего после потери друга-питомца говорят, что опять кого-то заведут и 90% категорически утверждают, что больше никого и никогда, никого и никогда! В результате 10% так и не заводят, а 90% не могут устоять, помня те эмоции, чувства, тепло, которые нам дарят питомцы. Я был в тех категорических 90% тоже, но меня хватило ровно на 3 месяца.
Я б і залишився у тих 90%,але всі ДУЖЕ просили.Хоча я до останнього був проти.І всесь час порівнюю того пса,що в мене був і цього.Хоча вони і відрізняються як небо і земля.Перший був жорстокий вбивця який все живе норовив впіймати і розірвати,а цей лагідний як теля.Перший був сміливий,а цей поки 8о всього боїться(хоча вже почав подавати невдоволений голос коли йому здається що хтось порушує спокій моєї дружини).І хоч розумію,що вони різні,але весь час їх порівнюю і частенько кажу своїм:"Да,це не Інгус..."
ПС.Саме головне коли заводиш коргі-це не померти від сміху бо дивитися на них без посмішки просто неможливо :-)
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
SL (09.01.2022), valbi (06.01.2022)