Перегляд одного допису
Старий 14.02.2021, 15:57   #114
Aleksandr
 
Аватар для Aleksandr
 
Реєстрація: 31.10.2006
Звідки Ви: Киев, Харьковский м-в
Дописи: 1.400
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 846
Поблагодарили 717 раз(а) в 300 сообщениях
Цитата:
Допис від Кузьмич Переглянути допис
Досвід деяких заточників, на кштал тих, чий кіоск стоїть біля входу Володимирського ринку вимірюється десятками років Можна все життя щось робити неправильно і при цьому жити весело Подобається точити на електричному точилі - точіть... Сперечатись - нащо витрачати час та нерви.


Ну а на це я відповім так, є люди які радять не розуміючи, що дають кепську пораду, але роблять це дуже впевнено, у а як інакше, коли три роки я щось роблю, то це є абсолютна істина але Errare humanum est...
Не вірите мені, то зайдіть на будь який ножовий форум український, американський не має значення і просто почитайте. Єдине не пішіть що є прихільником совкового точила, бо отримаєте вагон томатів в обличчя

ЗІ: Є електричні точила, з регуліровкою обертів, подачою води і ще багатьма наворотами, але коштують вони як мотор для човна, а деякі і дорожче човна з мотром.
Я ж не лізу з нав"язливими порадами. І не треба до мене лізти зі своїми. Гарні слова Сашка "За себя": "не кажіть мені, що робити і я не скажу вам куди йти". Сподіваюсь, відповідь зрозуміла? Можу і не помідорами закидати.
Сергій запитав у форумчан і йому відповіли, в тому ж числі і я. Але ж ніхто не кричав і не робив себе розумнішим ніж інші.
Років з 10, якщо не більше, точив ножі вручну на каменях, коли з"явилося електричне точило, все для мене стало на свої місця. На 5 ножів - 10 хв. Сточує лезо, ну то й хрен із ним! Воно для цього і виготовлено і воно не вічне. У мене руки не трясуться над моїми ножами, снастями та інше. Ніж має бути робочим, а не висіти на стінці. Краще приділити увагу близьким, ніж робити зі шматка сталі культ життя.
Нема чого робити і багато зайвого часу - камені у руки і свої нав"язливі поради у свою кишеню. І звідки така думка, що електричне точило обов"язково перегріє лезо? Може справа у руках? І невже всі вірять, що виробники тупі і точать ножі на каменях? "Блажен, хто вірує" - від Чацького.
Aleksandr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням