Перегляд одного допису
Старий 05.12.2016, 15:18   #504
Valen
 
Аватар для Valen
 
Реєстрація: 09.07.2008
Звідки Ви: Вінниця
Дописи: 433
Сказал(а) спасибо: 1.303
Поблагодарили 816 раз(а) в 124 сообщениях
Цитата:
Допис від Opastu Переглянути допис
Заходжу до питання з іншого боку... І на грубі гармоніки від видимого коливання накладаються "музичні" від співу блешні - десь так вбачається унікум деяких з виду "сіреньких" а насправді суперових блешень.

P.S.
Хто може поділитися товщиною своєї фаворної блешні в критичних точках: вигини, краї, центр ваги ?
Навряд чи ви отримаєте очікувану відповідь, особисто я вбачаю в ньому бажання/ризик завести і так, нажаль, немодну наразі тему в беспросвітний та скушний флуд, а якщо й отримаєте, то ці дані вам абсолютно нічого не дадуть. А якщо дуже кортить помусолити тему міліметрів та факторів впливу на рибу та "ку"-фактор можете пошукати співрозмовника на білоруських форумах (нік - Непоганіні, Астанов зі своєю лабораторією як раз цими моментами полюбляє апелювати). Не сприймайте, як посилання на гав-гав-гав-...
Я залізо поважаю та люблю, але фаворити моїх блешень змінюються щосезону, інколи по колу, чи по спіралі. Блешні якими ловлю грубо ділю на три групи, по робочому горизонту - вище 1.0м, 1-2м, 2-3м. А оскільки клепаю сам, то можу сказати, що долі мм та навіть мм великої ролі не грають. І якщо врізав заготовку вужчу ніж планував, то профілем можна підправити і блешня буде ловити, навіть якщо і матиме якусь відмінність у грі.
Набагато більше на "уловистість" блешні впливає манера рибака її проводити, саме тому одна і та ж блешня в одних є фаворитом, а у інших не ловить зовсім, чи дуже посередньо.
Valen зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
brutus (05.12.2016), Vilya (17.12.2016), yray (06.12.2016), сэбэлык (12.10.2017)