Перегляд одного допису
Старий 09.09.2015, 13:34   #299
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Коли в четвер я привіз додому кубки, моя доця сказала – хочу такий і показала на голубенький кубок. І що мені залишалось робити??? Тому наступного дня в пятницю я поїхав на набережну щоб перевірити наявність ляща та крупної риби на акваторії. Бойовий склад корма залишив вдома, а замісив експериментальний на основі VDE G5. Згодом підїхав любий кум і ми стартонули. Риба ловилась рідко, але мітко – мірна 200-500 густіра та синець. Тут ми віришили перевірити секретну добавку – г…х… І згодом я отримав 3 клюваки ляща, жодного не засік. А любий кум таки висидів одного красунчика на кіло 900 і сидів з посмішкою чеширського кота))) Висновок тренування - риба є і немаленька, тому з гачками і повідцями майже розібрався )))

Неділя – витягую 61й сектор. Це десь посередині між мостом та 3-ми сходами – жереб мяко кажучи не дуже. Розкладаюсь, проміряюсь, находжу задовільну відносно чисту ділянку та виставляю три вудлища на 36м. Старт. Кидаю 5 великих кормушок, чіпляю насадку і в бій! Проходить 5 хвилин, 10,15,20 риби нема ((( І тут відстріл і обірваний повідець. Ось тобі і раз ((( Після цього почалась ловитисть мірна густіра та синець. В середині етапа точка вмирає… Знову клювака і на 12-му номері лящ не засікається. Ставлю ще більший гак і з інтервалом в півгодини ловлю двох лящів, один з яких потім потягнув на бігфіш фестиваля. Останній час ще трошки підловився, але дуже мало (((
Бачив як паркує рибу Страшний, і чув що лящів пакували на початку зони. Тому з такими новинами розраховував на місце в 10-ці. Зважування – і я з результатом майже 8300 стаю 4-м )( Зайняти 4-е місце з таким складом учасників - це дуже почесно! Проте бігфіш я виграв і кубок для доні також!!! Потім приємне нагородження, красень-кубок та призи від брейна!!!

Негатив: знову зламав голову підсаки, пробив палець гачком оунер – діставали кліщами, одну густірку кинув не в садок, одну рибу зпустив в траві
Позитив: прекрасний настрій, чудова рибалка в чудовому оточенні, 2 ляща, красень-кубок, диплом, призи від Брейна

Тепер суха інфа:
Вудлище Земекс 3.90 до 120 гр
Котушка Shimano Ultegra 4500
Шнур Санлайн Кастевей 0.12
Кормушки АХС 60,84 гр
Гачки Оунер 10,11,12
Жилка Оунер 0.14-0.16
Прикормка VDE Turbo+GoldPro+BigFish
Насадка - мотиль-пінка-опарік

Востаннє редагував Nycolas: 09.09.2015 о 15:45.
Nycolas зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
23 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей