Перегляд одного допису
Старий 12.03.2018, 11:38   #968
АВасилич
 
Аватар для АВасилич
 
Реєстрація: 25.11.2007
Звідки Ви: Накiнець, хвала Богу, Фастiв
Дописи: 95
Сказал(а) спасибо: 15
Поблагодарили 196 раз(а) в 18 сообщениях
річки Карпат

Доброго дня шановні добродії - колеги (хоч і не на всі сто) по захопленню. Знахожусь під враженням відвідання Карпат, правда головною цілью було катання на лижах, але в мене, як той рояль в кущах, снасті завжди зі мною тим паче в поїздці до Карпат. Скажу, зразу, що ні покататись доладу а тим паче порибалити не вдалось бо це були ті дні коли вдарили люті морози, ми навідь не добули визначеного часу - втекли, проте налюбоватись красой річок Ільниця та Свіча вдалось сповна хоч і були вони в зимовому вбранстві. Саме за рибалку на цих та інших карпатських річках, де можна рибалити не порушуючи правила, я хотів би поспілкуватись з Вами, шановні.
Але спочатку повернусь до написаного вище, а саме не "не на всі сто", що це значить. Я ловлю Тенкарою. Про те погодьтесь, місця рибалок, трофеї (хоча тут можливі фантазії), мухи, німфи, стрімери, одним словом приманки, а головне це сприйняття природи, що нас оточує - це те що нас об"єднує.
До головного. Я вже начитався в інеті за річки Ільниця та Свіча, про те що в них рибалити заборонено. Але е приклад проведення там змагань, таким чином якось же змогли домовитись організатори.
Отож і в мене постає питання, може є якась можливість придбати ліцензію на ловлю в цих річках на умовах C&R, так як я заготівлею риби не займаюсь. Може хтось знає за те та поділиться інфою.
Ще хотів би звернутись до пана Shaddyn, саме до його: -" Просто не смотря на все слова, что нахлыст "крепко застегивает", я не очень верю что со мной так будет."
І щоб Ви навідь не сумнівались. Спочатку Ви ще будете брати з собою ультралайт, виїзжаючи на рибалку, та згодом зрозумієте
що він Вам нідочого. Так було в мене. Були і лодки-мотори з тролінгом, і XUL з ловлею на мормишки... Щось вже продано, щось покриваеться пилом на стійці. А ця, чаруюча снасть, заволодіває Вами назавжди.
З повагою до всих "нахів". Хай щастить.
АВасилич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням