Перегляд одного допису
Старий 13.06.2016, 00:48   #167
EGER1
 
Реєстрація: 01.10.2015
Звідки Ви: г.Тернопіль
Дописи: 37
Сказал(а) спасибо: 11
Поблагодарили 15 раз(а) в 6 сообщениях
Тут дехто забув, що ми знаходимось у гілці "поплавцева ловля". В усякому разі, рекомендації типу "береш фідер і шукаєш затишне місце" мене мало хвилюють. Мова йде про поплавець.
Я не ставлю собі за ціль зробити якусь глобальну систематизацію. В усякому разі у пості Duffy 333 можна знайти раціональні зерна. Тому якби мені прийшлося вибирати між затишним місцем і вітром в лице, я вибираю вітер. Інша справа - якої сили. Опираючись на власний досвід, можу сказати, що коли використовуєш глуху оснастку 1-1.5 г, комфортно рибалити на хвилі із прибійним вітром до 2.5-3 м/с. Ідеально, коли вітерець плавно волочить приманку із гачком по дну. Помічено, що на плавний рух приманки реагують переважна більшість коропових: від карася і коропа до плотви і плоскирки.
Лінія прибережної рослинності закінчується на 4-5 м від урізу води, тому коропові найбільш активні на дистанції 8-10 м, що практично вписується у зону досяжності 6-ти метрової палички, тим паче - глибина лову складає бл. 2м.
Зумів вміло підібрати прикомку, зібравши рибу в точці лову - молодець. Тваринний компонент, який ти закатаєш в кульки залежить від погоди.
Якщо рибалиш після дощу, краще використати рублений черв'як, в інших випадках - мотиль і опариш.
І наостанок. Дурнішого запитання, а ніж "чи клює?", як на мене, у риболовлі не існує. Тому особисто ніколи його не задаю. Висновок, наскільки ефективно рибалить поплавчаник, можна зробити самостійно. Для цього достатньо:
а/. критично оцінити його снасті
б/. поспостерігати за ним 5-7 хв.
EGER1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням