Перегляд одного допису
Старий 04.02.2008, 20:27   #30
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Я не відмовляюсь від участі в організації, але тільки на початковому етапі - далі планую все-таки скласти гідну конкуренцію молодим спортсменам. Правила, адаптовані для Доміка, обіцяв прописати Володя Свіриденко, він же, можливо, очолить суддівську колегію. Розміщення інформаційних банерів на місці проведення змагань, перевірка на наявність риби - це мені зробити неважко, як і під'їхати з рання в день змагань для "зачистки берега". Можу ще забезпечити централізовану закупівлю та доставку Фішдріму чи Фішки. Але практика прошлого року показує - не всі "замовлянти" потім викупили замовлене і Роман(РМ) "попал на деньги". Реєстрацію учасників попросимо провести Nycolas'а. Суддів теж наберемо. Достатньо 5-6 чоловік щоб дійсно судили, а не ловили рибу в зоні проведення змагань. Як тільки визначимось з датою відповідні запрошення будуть розіслані обласним федераціям. Тим киянам, котрі витягнуть при жеребі місця коло "західняків" гарантований майстер-клас з техніки і тактики. Так що отакі плани. Хто ще що має запропонувати - прошу до співпраці. Якщо вам сподобався вихід на берег з льоду на Пингвин-2008 - треба і це продумати та організувати. Якщо буде достатньо тепло, можемо привезти 5-6 мангалів/барбекю та запропонувати своїм "половинкам" потренуватись в смаженні віденських ковбасок чи у виконанні "уральського шику" - шашликів з курятини. Ідей багато - давайте їх втілювати і свято у нас вийде!!! Обов'язково вийде!!!
П.С. Не забути б ще погоду у Юрич'а замовити.
Trolik зараз поза форумом