Перегляд одного допису
Старий 05.11.2014, 08:18   #3
Валерий86
 
Реєстрація: 01.02.2013
Звідки Ви: г.Луцк
Дописи: 88
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 21 раз(а) в 7 сообщениях
Цитата:
Допис від zdss Переглянути допис
Если можно, то поподробней, думаю не только мне будет интересно.
Я всем даю номер своей карточки, чтоб на неё можно было перевести деньги. Уверен это-же делают и все остальные продавцы. В чем подвох?
Спасибо за ответ.
Ні якого підвоху все просто і ясно дуракі ведуться, на початку і я почав вестися але потім запідозрив. Подзвонив мудак каже хоче купити все відразу попросив номер карти і фамілію імя, я зкинув номер соціальної по смс, дзвонить і каже що йому ще треба термін дії карти кажу нікому не треба а тобі треба навіщо каже що в нього карта ощадбанку і йому треба вказати термін діЇ, я ведуся і даю, телефонує знову каже що не може зкинути гроші пише йому "отказ" і каже що це мабуть соціальна карта, що на соціальну карту привата з карти ощадбанка не можливу зкинути, просить ще якусь карту даю кредитку з мінусом, знову дзвонить починає сваритися типу що за фігня хочу купити а не можу гроші зкинути говорить що мабуть на карті мінус і просить любу карту мами брата кума на якій є гроші, я відповідаю що я йому більше нічого не дам.Предлагаю відправити наложеним новою поштою, він каже що в нього є рівно 1000грн. і йому не вистачить на доставку, кажу так зніміть з своєї карти гроші і підіть до любого терміналу щоб покласти на мою карту, а він сволоч відповідає, що в нього не КАРТА А РАХУНОК .Я вже запідозрив його, кажу я відправлю повністю за свій рахунок він відмовився ну короче кажу йому що ти ШАХРАЙ і йди в баню він навіть не виправдовувався і кинув трубку.А що ще цікаво що його номера світяться в гуглі купа відгуків про нього, багато кого розвів, просто з дураків виманює дані картки і знімає грошикі.БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НІВЯКОМУ РАЗІ НЕ ДАВАЙТЕ НІКОМУ ЖОДНИХ ДАНИХ.
Валерий86 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Bilik (11.11.2014), Dohtur78 (05.11.2014), frukt_off (05.11.2014), golf3 (05.11.2014), matya (10.11.2014), Sasha_K82 (19.11.2014), SL (05.11.2014), Vitaksa (05.11.2014), zdss (05.11.2014), Любомир Ильич (06.11.2014)