Тема: Сом 140 кг
Перегляд одного допису
Старий 11.02.2018, 20:47   #49
Tesh
 
Аватар для Tesh
 
Реєстрація: 23.04.2008
Звідки Ви: г.Киев/г.Кривой Рог
Дописи: 322
Сказал(а) спасибо: 4.777
Поблагодарили 457 раз(а) в 109 сообщениях
Цитата:
Допис від Alex_m Переглянути допис
Можливо, я часом і занадто "наїзджаю" на "надводних" рибалок
Але, справа в тому що я в основному рибалю чи то з вудками ( коротше, надводними снастями) чи то пірнаю - полюю по малих річках поблизу.
Рибінспекція тут рідкий гість, і то в сезон нересту. Те що ловиться на гачок, в основному і забирається рибалками додому ( хоч коту буде типу). Всяка біла риба, щупелята недомірки, сомики-головастики. Все в торбу ... Рідко хто випустить підростати. Сітки-китайки в повному ходу, часом все пірнання проходить в вирізанні цьго непотрібу з корчів, де їх просто обірвали "бо зачепилося" А риба то в них "сідає" і гине ... От і ріжеш, тому що часом сітка "біла" від пропавшої риби
Ще тема - рибалки на човнах, тролінгісти ... Не знаю в чому прикол, але щупелята до 30 см часом масово вішаються на приманки. Відро-півтора малечі- "оце повезло". Річки від щуки зачищені місцями підчисту. Ну і часто-густо, "про всяк випадок" сіточок кинути ... А кого боятися - до найближчого "офісу" рибінспекції більше сотні км.
Власне, проблему малих річок знають всі
Це ще не було мови про "технічні засоби" зачищення риби ( електровудки, сомолови та інше "технологічне").

Тому маємо що маємо, вода без риби
дядь Саш, не бери в голову
Tesh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Alex_m (12.02.2018)