Перегляд одного допису
Старий 03.05.2023, 06:58   #985
ingvar
 
Реєстрація: 11.08.2009
Звідки Ви: г.Киев,Шулявка, работаю на заводе
Дописи: 199
Сказал(а) спасибо: 322
Поблагодарили 114 раз(а) в 37 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
Якщо подивись на відгуки по фідерам Mantaray Pro на сайті Флагмана, то там про це вже давно написали
Mantaray Pro Feeder 3.9м 130г
"За десяток рибалок вже помітні пропили на верхніх кільцях, хоча кормушки були не важчі 70 гр. Тож, цікавить, що за серія кілець і з чого вставки в них? "
Mantaray Pro Feeder 4.2м 200г
"За год эксплуатации в кольцах последнего колена и квивертипе появились желобки от шнура."
На "чорному" фідерному форумі сьогодні написали
"На серии mantaray pro проблема с кольцами. Там стоят самые дешёвые sea guide с металлическими вставками (которые даже магнитятся), они пилятся шнуром, у меня 3.9 130, были пропилы на раннингах. В итоге пришлось перематывать кольца на sea guide со вставками из оксида циркония."
А взагалі я якось дивився на ці Mantaray Pro в магазині Флагмана і не зрозумів сенсу взагалі їх купляти. Краще ще трохи додати грошей і купити Armadale
Да уж!
Вот интересно, кто-то пытался привлечь к ответственности производителя? И реально ли это?
Кстати, перемотка колец во флагманском сервис-центре, как я прикинул, обойдётся примерно 3500, не считая стоимости самих колец. Не слабо так 🙃
ingvar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням