Перегляд одного допису
Старий 15.09.2023, 15:39   #955
TeHb
 
Реєстрація: 19.10.2009
Звідки Ви: Kiev
Дописи: 345
Сказал(а) спасибо: 757
Поблагодарили 185 раз(а) в 42 сообщениях
Cool

Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
На мою думку, тут більш пахне хфілософією . На мясорубку можна ловити в будь-яких умовах, стілях та такє інше (більш тридцяти років тому в доказ), тому нх тей мульт взагалі ? Риба клює не худше, ні більш, ні меньш... Остається хіба що філософія та бажання отримувати нові почуття, а не тільки погоня за здобиччю та кількістью клевань . Мені моя філософія каже - як що по-справжньому бажаешь отримувати кайф від мульта, то й нх в рукі брати всяке інше З переходом на мульт майже нічого не змінив для себе - ті ж самі місця, умови, стіль та інше. Хіба шо розпродав всі свої нелітючі воблера вагами до 4 грамів. У мене нічого не змінилось навпаки додалося бажаних приємних відчутів. Яка має бути суттєва різниця? Це стосовно лайту. Під лайт для різних умов юзаю три різних вудилкі, всі вони перебрані з моїх же м'сорубочних . В УЛ я не лізу і кинув це діло ще з часів ловлі на м'ясорубки. В цьому році согрешів трохи - по причині звісних обмежень, купив себе берегову триметрову дубину для пуляній ваг 50-80грамів під сотню метрів ловив, але не зайшло воно...
У прошлому році надибав окуня в корчах, клювал на спинери в 7 грамів. Звісно що на початку було жаль приманок, навіть ниряти став за ними. Потім поставив на мульт шнур 1.2, змінив тройники на гнучки і не втратив жодної приманки . На 1.0 та 1.2 також ловлю з відвідним, грузики 10-15грамів, при цьому обривів та зрізів вийшло відчутно меньш.

Моя особиста думка - в наших умовах на 90% достатньо двох техник - боковий закід та через голову, тобто той же оверхед , інши мають більш мінусів ніж плюсів, хіба що попонтуватися з відосиками .Впевнений - справа не кількості освоєних технік, а в рівні володіння хоча б основними. Знов о себе - за вісімь років ніфіга не відчуваю себе якимось гуру, мульт потребує дуже багато рибалко-годин для вдосконалення....
Що стосується дерев та іншіх нежданчіків, так воно й з м'ясорубкой бува, на моєї пам'яти два заломанних в хлам дорогущих вудилки . Як що за бороди, то вже давно є звичка на рибалці мати з собою запасний шнур. Але як що вирішив ловити мультом, то й упирайся в мульт, а не по кожному випадку шукати що попростіше та полегше , і тоді, з часом, і умови і стилі і все інше з мультом обов'язково складется
Може треба було триметрлвий патик переробити в кастинг ?
Та взагалі, чи є сенс переробляти 290 в кастинг? Чи буде вижиме додавання дальності в закиді при зрівнянні з 240?
тестовий діапазон однаковий
TeHb зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням