Перегляд одного допису
Старий 02.02.2018, 10:27   #1143
Forwarder
 
Аватар для Forwarder
 
Реєстрація: 29.12.2009
Звідки Ви: багдад
Дописи: 1.361
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 6.239
Поблагодарили 2.825 раз(а) в 212 сообщениях
Цитата:
Допис від complexbud Переглянути допис
f40
Я тебе и писал все.
Как ты видел по запчастям, японы сняли с производства бронзу, и начали делать из "капец прочного" алюминия.
Но были и 100-ки ГП и из бронзы ...
У меня нету 100SHL, есть 100HL, и пару 103-тих (103 и 103SV).
Бронзовую ГП к Стизу 100SHL хотел купить на [[Ссылки только членам профсоюза. ], но после того, как цена стала 50...55$ перестал торговаться...
Все аргументы я привел в теме. Если есть что добавить - буду рад.

И , F40, ГП от TD-Z-ки отличается от Стизовой, ты знаешь...
Був в мене 100й стіз з ГП від 103 ТДЗетки з роздачою 5.7,в мене купили цю катуху для експлуатації на тролінгу ,В ній піньон з металу білого кольору,більш схожого на нержавійку,ніж на дюраль а ведуча з бронзи
Я до чого веду,да по барабану яка ГП стоїть в стізу-як сказав мені Генадій Родченко колись-"Не зустрічав ще ніколи стізів з убитою ГП",а він мабуть перебрав їх не одну верейку
По собі знаю,що при роботі з вагою 40-50-60 грамів, вмирають перші шпульні підшипники,звісно якщо про---в змазати їх і всьо одно вони навіть змащені бистро вмирають і з,являється потім такий звук ніби гримить саме ГП Замінивши шпульні на нові, все стає на свої місця.Катушка знову затихає.А ГП вмирає на упористих воблерах як так думаю,да і Генадій так говорив колись мені.Ну десь так приблизно.
Forwarder зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
f40 (02.02.2018)