Перегляд одного допису
Старий 06.02.2017, 15:45   #423
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
останні два виїзди виявилися теж не сильно результативні, один в пусту, доречі з чотирьох лише один знайшов лящика десь на кіло. а другий виїзд вже був результативнішим але з невеликими конфузами . так вийшло, що вийшло мені поїхати на рибу після нічної зміни, не вперше, цеж не дрова рубать. переодягнулися, без вітру лише морозець-лєпота. в воду і на пошуки, пів нирялки пройшло гладенько, а потім почав помічати, не знаю як правильно сказати, перед винирюванням ніби "вертольоти", повністю розслабився лише працють міски та ноги, ноги теж без фанатизму. перепочив трохи більше, через пару нирків щось подібне. на буй і десь до 10-ти хвилин відпочив. наступні нирки вже старався раніше випірнати, з"явилися якісь палочки і організм переключився на друге дихання але я все ж таки не викладався. в ітозі був знайдений в гарному завальчику судачок на 4.35, глибина в р-н до 10 м. судячи по розмотаному буй-репу.
судачок виявився музчином, такіх розмірів рідко трапляються.
для себе зробив висновок, летять роки, як в вирій журавлі, нєфік видєлуваться, потрібно себе берегти і на рибалку їхати відпочившим.
всім здоров"я та удачі.
доречі на морозі після рибалки біля багаття обідали то люди кажуть, що лише Сердита аджика гріла
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20170128_154853.jpg
Переглядів: 348
Розмір:  67,6 КБ
ID:	606349   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_7517.jpg
Переглядів: 374
Розмір:  82,6 КБ
ID:	606350   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_7520.jpg
Переглядів: 401
Розмір:  88,2 КБ
ID:	606351   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_7522.jpg
Переглядів: 349
Розмір:  71,2 КБ
ID:	606352  
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
36 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей