Перегляд одного допису
Старий 31.12.2021, 11:54   #985
asel
 
Реєстрація: 27.12.2011
Звідки Ви: Киев
Дописи: 926
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 243 раз(а) в 165 сообщениях
Цитата:
Допис від goga Переглянути допис
Всім привіт.
Нарешті взяв собі на зиму хук4. Вчора проводив іспити на соснах. Все сподобалось особливо картинки в даун скані рибу малює шикарно, взагалі все клас . Також можливість пергляду в режимі простого ехо та даунскана, можна порівняти і вибрати собі режим що найбільш прийнятний для вас. Зробив собі акб з павербанка , але батарейки дуже давні і невідомого китайця тому проробив без відключення і режиму сну до 13 00і іздох, жду з алі літокалу 3400 в корпус на 10елементів буде надлегкий акб для зими десь на 8 годин роботи ехолота без відключення. Поки робив акб, перевірив скільки споживає ехо, на максимальних налаштуваннях вийшло 0.4 А. Але в чому парадокс , при переході в сплячий режим споживання падало лише на пару тройку сотих ампера. Хтось може пояснити чому так мало. По суті при переході в режим сну тухне екран та перестає працювати датчик але система продовжує працювати . Невже датчик і екран так мало споживають . Я навпаки думав що це основні проглоти що з'ідають батарею.
Ну і основна проблема, це дуже великий датчик, лунку треба рубати доволі простору. Поки лід ще до 10 см то не проблема ,а коли буде під бур то біда. Як вихід зимовий датчик , дорого але зручно . Тільки є ще одне але, зимовий датчик працює тільки на 83/200 ? Чи я не правильно розумію і 455/800 в ньому теж є? Якщо тільки 83/200 то мені не зовсім підходить, бо набіса було купляти хук4х якщо можна було взяти трійку і легша і менша і майже в двоє дешевша.
І ще одне може в кого є убитий датчик потрібна саме кріплення що на салазках кріпиться до датчика , такий плавничок з отвором під кронштейн. Хочу дещо переробити та зменшити габарити.
800 кГц датчик предполагает что внутри длинный элемент.
Что зимний что обычный датчик — одинаковы. Шайба внутри.
Обычный омывает вода. Зимний бочка в дырку и веревкой сверху.
Если дёшево - купите китайский датчик. Увидите его с дешевыми китайскими эхолотиками. Отдельно он 500грн. Размер его 47мм диаметр.
Только нужно переделать разъём папу в нем. Какой у вас разьем мама на башке не знаю. Вот на фото пример как делал для элита5.
Как делать. Надо штырьки от какого нибудь разъёма 2шт. Припаиваете провода от датчика. Вставляете их в маму башки. Плёнку по краям. Чтобы не прихватило. И замазываете мягкой эбоксидкой. Пальчик. Через 20мин у вас датчик с разъёмом 83/200 для зимней и не только рыбалки
asel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
goga (31.12.2021)