Перегляд одного допису
Старий 11.05.2019, 12:00   #53
andre777
 
Аватар для andre777
 
Реєстрація: 14.12.2010
Звідки Ви: Хмельницкий
Дописи: 53
Сказал(а) спасибо: 248
Поблагодарили 240 раз(а) в 15 сообщениях
Трофейний поплавок

Останні два роки брак часу, напружений робочій графік та ремонтний процес, який часом мені здається наближається до нескінченності та мої малі красуні донечки не дозволяють поїхати на перекати за клеником або поганяти злих судаків на великій воді. Так як старша Євуська з минулого літа у віці 2.5 роки стала рибачкою, тому приходиться згадувати настанови по ловлі мирної рибки від діда, якого от уже 10 років немає з нами. Звернувся я до друзів з Kukuruz.Co які хоч і більше заточені під спінінгуїв, все ж не відмовили 'кашемєсу' у підборі снастей - карбонові телескопи ціна-якість і як же без насадочної кукурузки😂😂😂 Ранок на воді, з попередніх рибалок вибираю стратегію лову, для дружини глуха остнастка 6м, у мене 5м 'болонка' і агли. Корм крупної фракції для відсікання всякого дрібязку (який потім зробив своє діло) і давай чекати карася. Ну ми його дочекались, аж 5 штук, та і хлюпання в камишу показало, що у карасів любов😱 Тому на обід пішли не дуже задоволені і на водойму я повернувся сам та і здійнявшийся вітер відбив у моїх дівчат бажання рибачити. Друга клювака на глуху оснастку, підсікаю і розумію що даремно не взяв болонку, 15 хв боротьби в тяжких умовах, вивожу рибу в беріг, який дуже не зручний, корчі та дерева, і приймаю клієнта вагою 4200, дзвінок дружині в неї слово 'карп' постійно викликає паніку, вона вже біжить до мене, а я тим часом розумію, що цей кабасік не один певне тут, тому розмотую болоночку, заряджаю і... одразу клювака - повз, ще одна - зрив фрікциону і одразу звалився, на третій підсікаю і айда качати вже по відточеній програмі, якраз підійшла дружина і допомагла взяти рибу. В екстримальних умовах брати таких кабанчиків без підсаки ще той 'комфорт'. Рекордну планку поставлено, 9300. Ну а наступні риби цього дня вже не мають значення...
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  123.jpg
Переглядів: 1434
Розмір:  193,7 КБ
ID:	786662  
andre777 зараз поза форумом  
43 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей