Перегляд одного допису
Старий 29.05.2020, 16:53   #8
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.080
Сказал(а) спасибо: 21.933
Поблагодарили 16.026 раз(а) в 1.631 сообщениях
Цитата:
Допис від natortik Переглянути допис
Вітаю зі знахідкою вушок Майте на увазі, взимку (кінець листопада - початок лютого) там їх ще більше повинно бути, якщо погода сприятиме.

Оленячі ріжки (5-6) - то не зовсім вони. Зазвичай оленячими ріжками кличуть рамарії (або російською - рогатики). А це клавікорона глечиковидна, їстівна, ми беремо. Але треба мати на увазі - в деяких місцевостях може бути гіркою (там, де беремо ми - ні).

Остання світлина - Трутовик лускатий, їстівний і дуже смачний в молодому віці. Такий, як в кадрі вже застарий і буде дуже жорстким. Можна брати, доки легко ріжеться ножем. Якщо ніж йде важко - вже все. Дехто і в старого зрізає края на суп, кажуть - смачно (не перевіряли).
Дякую за вітання!В тому-то і річ,що восени я вушок не знаходив.А тут ну прямо у травні і така неочікуваність!
І дякую за науку!Завдяки Вашим знанням якими Ви охоче ділитесь я та інші любителі тихого полювання дізнаються про такі назви грибів про які і не чули раніше.Все хочу спитати:ну звідки Ви так гарно знаєте гриби і рослини?Причому іноді дивишся на гриб-ну поганка поганкою,а тут бац-черговий звіт від natortik і виявляється вона його збирає і вживає у їжу бо він їстівний
Tsar зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
natortik (29.05.2020)