Тема: Бланки
Перегляд одного допису
Старий 27.01.2013, 17:29   #82
Yurok
 
Аватар для Yurok
 
Реєстрація: 16.06.2006
Звідки Ви: from Kyiv, UA
Дописи: 1.685
Сказал(а) спасибо: 7.403
Поблагодарили 7.282 раз(а) в 667 сообщениях
Цитата:
Допис від tosi Переглянути допис
ми це все говоримо в контексті надлегких ваг поки що я не уявляю внятного забросу кастинговою снастю н-д фраєрка 38, навіть вудкою про яку писав, а якщо ще вудка буде мати яскраво виражений фастовий стрій, думаю що дальність забросу буде під ноги, ну але повторюсь досвіду ловлі кастинговою снастю "0"
Толя, а чим відрізняється робота бланку вудки на забросі в "мульті" і "не мульті"? Просто в другому випадку приманка вільно стягує жилку зі шпулі котушки, в першому - механіка більш складніша і тут більше питань до самої роботи механізму під назвою "мульт".

Як приклад приведу свій бассовий УЛ VKC-652UL/BFS. Теж, по первах, був трошки засмучений його дуже відносною "УЛвістю", та, згодом, кидав з нього того ж фраєра, правда, 50-го, але ж кидав і без борід, і трошки далі ніж під ноги Так, FW 702-2 IM більш для цього підходящий, але це зовсім інша вудка...

Я не бачу проблем із "завантаженням" вудки, тим більше, коли ми розглядаємо УЛ-ві форелеві бланки, які апріорі "податливі". Мене б, наприклад, більше непокоїло, як поведе себе така вудка на виважуванні типу "в бублик" і взагалі розтановка кілець (револьвер?)
Yurok зараз поза форумом