Перегляд одного допису
Старий 26.11.2016, 16:55   #110
romko16
 
Аватар для romko16
 
Реєстрація: 27.02.2012
Звідки Ви: Тернополь
Дописи: 347
Сказал(а) спасибо: 334
Поблагодарили 1.268 раз(а) в 50 сообщениях
Ше на тижні домовився з Ігором про риболовні вихідні, думав я, що поїдемо ми на Івачівський став, але вийшло трошки інакше, хоча і став в кінці рибалки ми відвідали.
Поступила наводка що покльовує окунь на одній річушці, от ми і поперлись туда місити болото.

Ямага в мене 2 рибалки, джигом я нею вже одну рибалку відловив, було цікаво випробувати її на вобах, вчіпив діпового Iona 55 від косадаки, якого недавно прибарахлив коли йшов через магазин додому, а товариш зв’язав відвідний поводок. З перших кидків він дістає полосатого, що вже в радість.

Твічу-твічу - кайф, спінінг ідеально працює з вобами, під самими ногами бачу промах шнурка, ще кидок, і в тому самому місці знов промах. Вирішив поміняти приманку, поставив діпового khamsin tiny і таки впіймав

Дуже втішило, що Ямага не провалюється, моєю тубулярною Finezza Corto твічити хамсіна так, як мені хотілось не виходило. Подальше полоскання вобів не дає результатів...
Пізніше я перейшов на дрошот, найшли місце де полосаті клювали з кожного кидка. Надоїло і вирішили поїхати на ставок, а там через десяток кидків нас вигнав вітрюган.
romko16 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
23 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей