Перегляд одного допису
Старий 15.05.2017, 00:55   #351
СтепанНак
 
Реєстрація: 31.10.2015
Звідки Ви: м.Тернопіль
Дописи: 110
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Цитата:
Допис від Vitaksa Переглянути допис
Отримав я з Японії катушку, вирішив потенційному покупцеві зробити приємно, встановив на безкінечник підшипники японського виробництва замість пластиковик втулок. Катуха була не нова, не було в комплекті нажаль нічого, тому підшипники вважалися бонусом. Ти звернувся до мене стосовно придбання катушки. Надав я тобі вичерпну інформацію і ми домовилися з додатковою знижкою про обмін гроші-катушка. Отримав телефонний дзвінок, що все класно, радощі переповнювали тебе, все влаштовувало. Після рибалки ти мені подзвонив і сказав, що гуде катушка. Все може бути. Я запропонував зробити безкоштовно ТО, тільки за рахунок тебевідправити Новою поштою. Зробив, відправив, не сподобалося. Ти звернувся до майстра на вибір і зробив ТО в Тернополі за ціну в 420 грн. (а не 500 грн. ).
Розповів мені, що там пережата пара і з часом треба міняти вал (нагадаю, катуха була не нова і робочий зазор в парі був нормальним). Я завжди йду назустріч людям, запропонував надати вал за свій рахунок або компенсувати витрати Нової пошти. Не влаштовувало нічого, окрім компенсації за ТО в Тернополі.
Степан, а чому ти не відправив до інших майстрів ТО, де роблять дешевше ?Або до Японії, де ТО дорожче ?

Я завжди йду людям назустріч, коли є з ким розмовляти .
+-500 грн це сума з Новою поштою і ТО , те що за два ТО ви не змогли зробити катушку це прикольно ) ще прикольніше якби я за це заплатив додаткову суму , а Відправляти кудась де дешевше з НП доставками вийде дорожче , а по якості сумніваюсь що краще , і чомусь катушка після ТО Джакала зажила просто новим життям , без шорохів і ТД , я нічого такого не говорив ,а з вашої сторони починалось хамство і всяке таке , яб просто так не докопувався до вас , і досить адекватно сприймаю все помімо вас , при купівлі в описі було сказано одне на ділі інше , Ваші слова скопійовані з ПП : " Враховуючи, що зроблено повне ТО та встановлено два японських підшипника і катуха у відмінному технічному стані" а технічний стан був вообше не відмінний і потребував ТО , це можу не я один підтвердити )
СтепанНак зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням