Перегляд одного допису
Старий 25.08.2016, 14:50   #12
meser
 
Аватар для meser
 
Реєстрація: 28.05.2007
Звідки Ви: Кам'янець
Дописи: 467
Сказал(а) спасибо: 3.296
Поблагодарили 2.785 раз(а) в 297 сообщениях
Ну я в курсі, що у нас кожний другий риболов може відкривати свій MMM Rods, кожний перший - очолювати футбольну збірну найкраще за всіх, а три з двох - буди президентом країни...

А факти і припущення такі:
- фото розмиті (я сам теж краще не сфотографую - техніка не дозволяє);
- людина, яка відкрила тему, вважає, що спінінгом користувалися 2-3 роки;
- Женя Зандер вважає, що рік;
- я вважаю, що цілком може і 5-6 виходів на риболовлю було;
- на фото, на якому Женя бачить тріщини, я бачу відблиски сонця чи спалахи фотокамери;
- якщо ти, Женя, рибу переважно ловиш з лодки, то я віддаю перевагу береговій ловлі і лазанню по корчам - звідси можуть і бути подряпини;
- окислення на кільцях може з'явитися від банального потрапляння під дощ. Якої якості фурнітура у бюджетного Фаворита - ХЗ, це швидше питання до розробників.
- якщо глянете профіль Саші Коробчука, то можна побачити, що Блю-Бьордом користувалася дитина 8-10 років. От у моїх дітей, наприклад, не бувають чисті руки на природі (це про потерту єву), і ідеально збирати/розбирати спінінг, виважувати рибу мої не вміють. І ТАК, ЦЕ МОЖЕ БУТИ ЗА 5-6 ВІХОДІВ НА РИБОЛОЛЮ!!!
- факт в тому, що все зі спінінгом нормально, як сказав, продавець, і рибалити ним можна без проблем;
- і факт в тому, що людина, яка намагається когось розвести, не буде відправляти накладеним платежем і без проблем погоджуватись на повернення грошей.

Це я пишу до того, що без офіційного дослідження виробника, його знання матеріалів, з яких зроблений спінінг, всі наші висновки про вік його роботи - повна маячня.

А тепер давайте ще розкажу про людський фактор і помилки, які не є спеціальними чи якимось заговором масонів проти чесних риболовів.
1. Декілька днів тому при пакуванні оплаченого б/в воблера я помітив на ньому тріщину. Зв'язався з покупцем, описав ситуацію - у підсумку повернув гроші у повному об'ємі і безкоштовно відправив воблер, над яким покупець вирішив ще "пошаманити".
2. Відправив якось людині спінербейт, не помітивши, що на ньому зламана бородка - то відправив безкоштовно ще один.
3. Відправив через посередника воблер, який далі повинен був поїхати за кордон. Посередник зробив неякісне фото клієнту, на якому було ніби-то видно іржу на кільці кріплення воблера, якої насправді не було - гроші повернув, воблер отримав назад, втратив на рівному місці гроші за зворотню пересилку.
Це я до того, що кожний з цих покупців міг так само на рівному місці створювати подібну тему і розписувати про упередженість продавця. Хоча питання вирішується значно простіше. Так само, як і пропонував повернення грошей Саша Коробчук, який може і дійсно не помітив якісь серйозні проблеми зі спінінгом (подряпини і потертість на стику до них точно не відносяться).

І ще раз, не хочеться ходити на Нову пошту, зате хочеться отримувати тільки ідеальні б/в стасті - то краще купляти їх у найближчому магазині.

P.S. Сашу Коробчука знаю точно так, як і тебе, Женя - роки 3-4 тому він пару разів у мене воблери купляв. Так що упередженості в моїй писанині можна не шукати.
meser зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (25.08.2016), Ewgeny (29.12.2016), groll (30.08.2016), serg78 (28.08.2016), Sergii Doc (14.02.2019), Любомир Ильич (25.08.2016)