Перегляд одного допису
Старий 31.07.2022, 23:14   #641
Alexey83
 
Аватар для Alexey83
 
Реєстрація: 15.09.2009
Звідки Ви: Дніпро
Дописи: 259
Сказал(а) спасибо: 285
Поблагодарили 29 раз(а) в 12 сообщениях
Цитата:
Допис від Semperit Переглянути допис
А який тест максимальний у цих спінінгів. Гондурас турбує: чи не занадто він слабенький буде під годівниці ( як у Вас на фото), та ще й з кормом?
Бачу, Ви затарились приблудами для методної ловлі на фідер і в той же час патерностер. Але для методної ловлі не бачу годівниць і відповідних гачків.
А я б на першу рибалку (якщо вона дійсно перша і Ви не заради юмора це написали) пішов тільки з махалкою. Бо якщо Ви не користувались спінінгами чи фідерами , то витратите купу часу на розплутування волосіні після закидання годівниць або на прив"язування їх, бо 100% будете відривати їх попервах (якщо шнур у Вас не розрахований на витягування 10кг коропів). І яка вага ваших годівниць+ на який об"єм /вагу корма вони розраховані? Наче не маленькі вони.
І ще: якісь сумніви є, що катушка Ваша, судячи з фото, пристосована тягати фідерні годівниці. Скоріш за все це катушка для спінінга.
Все це, звичайно, мої враження від фото та припущення, а як воно насправді буде....
Тест 100-250 г. Дубові невбивані палиці Взяв годівниці 60 грам та 100 грам. Але годівниця 100 грамів вже відлетіла до Дніпра
Котушка мені теж здалася якась маленька. Зате 100 метрів плетінки 18 мм поміщається на шпулю якраз впритул без зайвого підмотування бекінгу. А чому вона тільки для спінінга, а для фідера не підходить? Швидко зламається? 100 м волосіні думаю для початку мені вистачить. Та вудлища маленькі всього 2,1 м, вдавалося закинути максимум на 50 м. Хочеться спробувати 3,9 або 4,2 м. Дніпро широкий, є куди закидати. Пізніше коли знову будуть гроші візьму вже нормальне фідерне вудлище.
Якщо чесно навіть із цими трешовими вудлищами за 150 грн. кайфонул більше, ніж із маховою вудкою за 1300 грн. Хоча це швидше за все тому, що з нею ще не встиг розібратися та ловилася тільки одна уклейка, бо не опустив гачок через ці кембрики.

А які саме у мене приблуди для методної ловлі на фідер? Та чим відрізняється методний фідер від звичайного фідера?

До речі, ці два готові патерностери мені втюхав продавець Флагмана. І ці набори повна погань, обидва порвалися за чотири години лову. І я б не сказав, що це була моя провина, рвалися без особливого зусилля. Краще зробив би ці патерностери сам. А ще втюхав маленькі кембрики на поплавець, хоча купував їх у нього разом із поплавком. Спочатку хотів взяти набір кембриків Stonfo, але подумав дорого за якісь кембрики. А треба було їх брати із самого початку. І ще не слухати продавців Флагмана.

Востаннє редагував Alexey83: 01.08.2022 о 01:22.
Alexey83 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням