Перегляд одного допису
Старий 06.05.2017, 14:46   #72
MaksTrout
 
Аватар для MaksTrout
 
Реєстрація: 01.01.2017
Звідки Ви: Киев
Дописи: 118
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 411 раз(а) в 120 сообщениях
На межі травневих свят

В кінці квітня - на початку травня вдалось побувати аж на трьох відносно коротких риболовлях.


В суботу ввечері побував на Дніпрі нижче мосту метро та на Русанівському каналі. На Дніпрі робити було нічого, оскільки там якраз закінчились якісь спінінгові змагання. А от на каналі вдалось спіймати три уклійки. Всі спіймані на німфи з вольфрамовими голівками. Як я не намагався ошукати окуня - дарма, нічого не вийшло. А от товариш на силікон лайтом з чотирма грамами половив окуня досить гарно. Один був майже трофейний.


В неділю після десятої ранку вдалось декілька годин провести на одній з улюблених малих річок. Спінінгістів було багато - всі хотіли впіймати щуку. Але в хижачки були інші плани. Години півтори намагався ловити німфами та мокрими - жодного клювання. Потім побачив, що уклійка підбирає з поверхні якихось жуків. Поставив суху імітацію чорної мурашки, на яку отримав надзвичайну кількість виходів. Дуже сподобалась така ловля. Попри те, реалізація клювань була надзвичайно низькою - впіймав лише 3 уклійки та отримав декілька сходів. Перед обідом вирішив збиратись - вдома було багато справ.




Третя риболовля відбулась у вівторок на Русанівському каналі та на Русанівській набережній. Товариш знову гарно половив окуня на силіконові приманки. А я майже всю риболовлю з 11 до 16 години присвятив ловлі на сухі мухи. На суху імітацію чорної мурашки та на Ред Таг парашут було знову багато виходів. З реалізацією знову було погано - впіймав лише 3 уклійки. Здається, що причиною був малий розмір риби, хоч і мухи були на 18 та 16 гачках. Треба відзначити, що ловив я без флотанта.


Загалом, риболовля сподобалась. Всі 3 виходи ловив по 3 уклійки - якесь дивне співпадіння.
Ну і по снастях за 5 коротких риболовель зробив для себе певні висновки. Для моїх місць потрібно трохи довший та трохи потужніший комплект.
Особливо сподобалась ловля на сухі мухи - це дійсно захоплююче заняття.
MaksTrout зараз поза форумом  
37 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей