Перегляд одного допису
Старий 03.06.2009, 20:43   #392
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
Народ, давайте не отвлекаться и не забывать о названии этой ветки...
Предлагаю следующие темы для обсуждения:
1. Ручейник, он же в простонародье болотянка. У кого есть опыт ловли на этого "зверя"?. Ваши мнения, впечатления, уловы...
2. Методика разведения опарика. Может у кого-то есть опыт или кто-то наталкивался в интеренете на эту информацию.
3. На что у кого сейчас лучше клюёт?
Наловити ручейника непроблема, в наших маленьких річках його досить. Але як його зберігати живим 2-3 сутки. Колись ловив на нього, зберігав в банці, але при нагріванні води він дох. Може хтось знає якись метод як продовжити його живучість. І друге питання, чим він кращий за опариш? На мою думку на водоймах з течією рибі немає часу розбиратись, вона бере те що пливе мимо неї, а опариш і ручейник зовні досить подібні.
На рахунок розведення опариша, то можу сказати слідуюче. У нас один мужик розводив і заказів мав на 6 тон в рік, це тільки він починав. Розводив в селі на подвір"ї, то селяни пожалілись в сільраду, бо засмердів пів села. Зараз він шукає закинуту ферму щоб подалі від людей. Методики не знаю, та і навряд він розповість. Знаю тільки, що експерементував він довго, і добився певних результатів. По його словах він може розводити опариш любих кольорів і навіть люмінісцентний, тобто той що буде вночі світитись.
Якщо розводити опариш тільки для себе, то я б нерадив. Мінінгіту більше ніж економії. На сьогоднішній день в Ів.-Франківську 1 кг. опариша - 80грн.
AXIC зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням