Перегляд одного допису
Старий 04.02.2018, 16:47   #454
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
два в одному

два в одному, мається на увазі дві рибалки в одному звіті.
попереднього виїзду все було і бажання і здоров"я і завзяття і віра в гарний результат. але як кажуть, не все так сталося, як гадалося. прозрак був в натяжку 1,5 м. під ліхтар, аж не вірилося що в зимку таке можливо. було в процесі знайдено декілька живих корчиків але без риби також інколи траплялися окунчики і залишки муті. риба відчувала і тікала заздалегідь. припускаю, що зриви були окунячі і можливо карась. потрапив на незначне підвищення з палочками і видимість змінилася в кращу сторону і риба стала з"являтися. в одному відносно великому завальчику виявив зкупчення окунів 200-600 грм. почав крутитися і заглядувати з різних сторін, є і більші особини і судачок невеликий лежить в районі кг. але нічого стрелябильного. відійшовши кілька нирків, виявив дрімаючого окуня, він від світла ліхтаря не дрименув на втік, а почав лягати на бік і підлазити під гілочку, екземпляр виявився трофейчиком для свого виду 1,25.

напередодні обіцяних снігопадів вирвався понирять, компанія мала бути гарна але в останній момент... як в народі кажуть: - як не ср..ка то болячка, а я що собі любімчику відмовляти маю? погода похмура, плюсова температура, легкий вітерець, ну просто мрія а не зимова погода.
прозрак відносно минулого тижня радував, ліхтарик включав більше для коректносі. першим на очі потрапив окунь одинак, красень, розпірений такий, грам 600-700. ну я ж знаю ці приколи, лупнеш, а потім шкодуєш коли поряд стартує більш поважна риба. подальші пошуки вивели мене на зрізані кущі, коли з землі торчать в різні боки сантиметрів по 30 обрізані гілки, в народі-рощоска. тут риба крутиться але рідко затримується, з моєї практики. але не сьогодні, забуївся і в пошуках набрів на одного, а потім ще на одного судачків, ну розміри були сумнівні але азарту в кров добавили. далі відчув що не йде продувка і ризикуючи позабивати пазухи шмарклями продувався за допомогою руки, примусово. дискомфортно але ж не додому. на одному зануренні попереду щось темніє, приблизився гарна гілка, о і ніби підмоїна під нею, ще блище, а з іншої сторони вже плавно виходить гарний судак, відчув мабуть, що смаженим запахло.
потягнув на 3.8, поки переодягнувся почав сніжок падати, як раз в самий раз встиг. а сьогодні завалило налипаючим снігом, дерева з корінням повикорчовувало. зато дітвора рада.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20180127_183554 - копия.jpg
Переглядів: 341
Розмір:  92,9 КБ
ID:	690097   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20180203_170525.jpg
Переглядів: 292
Розмір:  90,8 КБ
ID:	690098  
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
34 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей