Перегляд одного допису
Старий 14.11.2020, 14:55   #33
Lavr
 
Аватар для Lavr
 
Реєстрація: 11.04.2007
Звідки Ви: Черниговская
Дописи: 2.325
Сказал(а) спасибо: 13.016
Поблагодарили 24.803 раз(а) в 1.243 сообщениях
А ось і перші ознаки зими замаячили на горизонті. Наче й добре все, погода тихенька, а ні, доки теревенив наплаву по телефону з Пашею Дайвером, не тільки рука закоцюбла, довелося й шнура на "Саважі" відхекувати, бо гад такий прикіпів аж до кілець крижаною шугою. Все це під акомпонемент мого "старого знайомого"- є тут в одному моєму улюбленому місці дивний фідеріст. Чому дивний!? Бо явно з ознаками психічного розладу. Вже третю рибалку з ним стикаюсь і спостерігаю його " рибалку". Ні, звісно ж в воду він там щось закидає, навіть мені сьогодні зробив слушне зауваження, сказавши: "Якого х...я ти кидаєш- це моя робота!". Так ми з ним дружньо і ловимо вже третю рибалку на тому місці, я мовчу, він постійно коригує мої дії, що мені робити. То: " Пливи сюда під...р!", то навпаки: "Пливи гав-гав-гав-...й отсюда!". Настрій у нього завжди один і хоч я і плаваю по інший бік Десни, та полімака з його рук то і діло летить в воду в мій бік. А сьогодні він і взагалі вирішив на мені заробити, так і сказав: "Якщо я тебе заху...рю- багатим стану!!! Поняв!!!". Ось так воно буває на воді, різні люди трапляються. А тим часом же ж, я під нескінченний акомпонемент висловлюємих думок стосовно мене загадковим другом-незнайомцем, успішно злив одну щуку, потім таки луснув щупеля ледь закілушне і зачекавши доки мій любязний дружбан піде додому, а пересікатись на березі та ще в пятницю 13-ого з ним не дуже хотілося, бо чомусь я вірю йому, що він свято вірить в шанс розбагатіти на мені , теж подався в свій бік!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  FB_IMG_16053583621165322.jpg
Переглядів: 541
Розмір:  377,8 КБ
ID:	875035   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  FB_IMG_16053583674836408.jpg
Переглядів: 601
Розмір:  448,0 КБ
ID:	875036  
Lavr зараз поза форумом  
74 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей