Перегляд одного допису
Старий 27.07.2023, 09:08   #10
Grad
 
Реєстрація: 15.04.2009
Звідки Ви: Кременчуг
Дописи: 190
Сказал(а) спасибо: 83
Поблагодарили 60 раз(а) в 17 сообщениях
Цитата:
Допис від Grad Переглянути допис
Доброго дня!
Відразу вибачаюсь, можливо не в тій темі...
Завжди були тільки кастрюлі під підвісними двигунами від 23(нептун) до 140(суза). Зараз Крим з 50 Джоніком, вважав, що більш нічого міняти не буду, але...
Є у мене ямаха 5к.с. чотиритактний 18року. Стояв без діла, тільки обкатаний. Вирішив прикупити під нього пвхашку, взяв Аква Шторм 3м не кілеву з суцільним дном. При завантаженні я+снаряга (90+30кг) сунеться близько 10км/год. По лодці вперед бігав, на двигун плиту поставив, а вона не йде. Як початківцю в маломоторах + пвх підкажіть, що не так, з чим гратись? Двигун стоїть на самому нижньому положенні під лодку(може збільшити хоча б до 90"), на транці надітий до самого низу(може припідняти), винт штатний(може замінити), вклеїти надувний кіль, чи пластикову трубу. Які варіати, можливо щось не так роблю?
Можете сюди, можете в приват. Дякую!
Переставив кут двигуна на 3 отвір, розмістив з допомогою бувалого рибака снарягу, спробував зранку при +18, лодка пішла 22км/год.!!!
У нього аналогічний двигун Ямаха але не F5, а F6, почепили його швидкість майже 28 і вихід на гліс набагато легший. Поскільки двигуни однакові по об"єму 139см3 є питання, як з 5-ки зробити 6-ку? Жекльори, паливна заслонка, вихлоп чи куди лізти. Просто не можу знайти в нас майстра по маленьким двигунам.
Grad зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням