Перегляд одного допису
Старий 23.01.2007, 14:54   #27
Индеец
Banned
 
Реєстрація: 17.04.2006
Звідки Ви: Живу на рыбалке, в Киеве проживаю.
Дописи: 8.660
Blog Entries: 12
Сказал(а) спасибо: 3.643
Поблагодарили 9.273 раз(а) в 1.948 сообщениях
Пять баллов!!!

Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Ви мені, шановні, вибачте, але з цим неподобством врешті-решт пора закінчувати. Я про що? Та все про той самий регламент, який практично не змінюється (і не повинен змінюватись) вже протягом 4 років та про протоколи, про які хтось великий, страшний але справедливий (ви здогадались, про кого я?) заборонив згадувати в гілці "Різдв'яна плітка"! Як на мене, то наші змагання мають проводитись за регламентом ідентичним, або максимально наближеним до регламенту "фідерних" змагань, затверджених ФРСУ. Також має сенс результати змагань у вигляді протоколів, підписаних суддями, заносити у ФРСУ. Саме такий план дій дозволить:
а). переможцям змагань претендувати на відповідні спортивні розряди;
б). учасникам та переможцям "наших" змагань приймати участь в змаганнях, які проводяться під егідою ФРСУ, в тому числі і в міжнародних;
в). запобігти ситуації, коли Київ не має представнитства на Чемпіонаті України або це представництво формується протягом останніх днів перед змаганнями.
Пункт в). особливо мені близький, т.я. я мав нагоду приймати участь в Чемпіонаті без підготовки, без тренувань, без досвіду та й без результатів .
Наконец то, не я это сказал.
Упорядочить наши соревнования, и тем самым придать перспективу и рыбакам в отдельности и Домику в целом, это архиважно и нужно.
Однако некоторые товарисчи , оч требующие официальных протоколов и заодно знакомые с президентом ФРСУ, просто игнорируют ранее высказанное и подобное предложение.
Индеец зараз поза форумом