Перегляд одного допису
Старий 17.04.2015, 20:49   #52
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
Цитата:
Допис від nikas Переглянути допис
Да , а вот самый главный вопрос упущен.Кто сколько соли сыпет???И как??? На литр воды или кг раков???До того как раки покраснели или после???
ну однозначно до того як вкидуємо раків, яку кількість не скажу, бо я не досипаю, а дружина завжди сипле на " гоко", конкретно не скажу як в неї так, це виходить, але якраз до пивася, те тощо тра.

Цитата:
Допис від Лясковский Александр Переглянути допис
...................
Мне еще очень понравились рачьи клешни+шейки запеченые в фольге на углях. Как-то с сыном в низовьях Псла собрали ок.2 десятков приличных раков, а емкости сварить небыло, ну не пропадать же "Ахтырскому светлому" . Выручила фольга от тормозка. Сложил туда клешни и шейки, круто посолил и на угли на 10-15 мин. Реально раки в собственном соку, как говорил классик - БОНБА . Важно тока не повредить фольгу, шоб "сок" не выбегал иначе получите малосъедобные "сухарики".
в цьому році теж чув схожий рецепт, на поліссі, не всі звичайно там так готують, раки кидають в сухий котел, попередньо їх приправили сіллю та спеціями. і на вогонь. що там виходить не скажу але ті двоє які слухали разом зі мною, з його компанії, облизувались і матляли головами: -ja, ja, Peter.
так, що якщо буду десь на поліссі в тих самих краях в дозволений сезон, дізнаюся більше, а сам присолених раків, в ранніх періодах життя, кидав на вуглі, теж нічого виходили.
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням