Перегляд одного допису
Старий 24.03.2016, 09:36   #22
igor_Dikanka
 
Реєстрація: 10.05.2012
Звідки Ви: Полтавская обл., Диканька
Дописи: 64
Сказал(а) спасибо: 11
Поблагодарили 582 раз(а) в 16 сообщениях
Робочі штучки

Вирішив і я написати декілька рядків про своїх залізних улюбленців, але основну увагу хотів би звернути на двох фаворитів .
У моїй спінінговій практиці першою приманкою на яку пробував ловити хижака – це були 20 грамові ложки, я вперто їх полоскав але результату ніякого не досягнув. Потім спробував джигові приманки і результат не заставив довго чекати, з того часу сумка була забита силіконом. Минулого літа ми з братом виїхали поспінінгувати, я рибачив на маленькі твістера і стабільно ловив невеликого окуня, в той час брат ловив на невеликі коливалки масою до 12 грам і в його улові були дві щуки в межах 1 кг. та пара гарних окунів . Після того виїзду я вирішив знову по експериментувати з коливалками . Обирати почав з бюджетних приманок, бо вважав, що щука в ціні приманки розбиратися не буде і їй байдуже чи то Спінекс чи Сміт, довго вони в мене не затримувалися бо часто їх відривав або відстрілював. Після того як почав застосовувати різні проводки, почали з’являтися перші трофеї, відразу прокинувся певний інтерес, але явного лідера в моїй колекції не було. З того часу на кожній рибалці я обов’язково ловлю залізяками .
У серпні минулого року мій тестюха, повертаючись з Польщі, привіз мені гостинців для рибної ловлі серед них була 11 грамова коливалочка Karas від Dragon в кольорі srebny mat czern. nr1 .
[[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ]
Вона виготовлена з тонкого перфорованого матеріалу, має широку, випуклу форму, відмінне матове темно-сіре покриття стійке до корозії, обладнана гарної якості трійником. Вона володіє особливо вираженою грою: при швидкій рівномірній проводці робить розмашисті коливання, а при повільній швидкі похитування. Нею дуже добре рибалити на мілких ділянках водойм, при правильно обраній швидкості проводки вона майже не торкається дна, роблячи динамічні коливання. На ямках, використовуючи джигову проводку (два оберта _ пауза), можна з легкістю обловлювати широкий горизонт водяного простору, коли приманка на ослабленому шнурі повільно падає на дно, то з легкістю провокує обережного хижака на атаку (не одноразово провірено). Порівнюючи якість виготовлення, ціну та уловистість даної приманки зі схожими моделями я не зміг знайти їй гарного конкурента навіть серед продвинутих японських брендів .
Розловлена вона була при першому тест-драйві та й у подальшому не залишала мене без улову, з того часу Karas від Dragon в моїй колекції заслужено займає перше місце .
І другий мій фаворит, це Спінекс Бас 10 гр. колір: срібло. На 0,4 шнурі Соарі від Шимано летить просто за горизонт. Маленька, компактна, а головне бюджетна. Місцеві окуня і щуки не залишають її поза своєю увагою.
[[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ]
igor_Dikanka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
12 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей