Перегляд одного допису
Старий 07.08.2018, 17:43   #44
Alexzender
Модератор
 
Аватар для Alexzender
 
Реєстрація: 15.05.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.606
Сказал(а) спасибо: 4.747
Поблагодарили 5.374 раз(а) в 1.267 сообщениях
Post Озеро Нобель

У цьому році вирішив відновити гарну сімейну традицію щодо подорожей Україною.
Нажаль, за кордон у цьому році не виходить, то ж вирішили «втамувати спрагу» обмежившись 500 кілометровою зоною.
На очі потрапило озеро Нобель у Рівненській області де по факту була птиця для Наткіних світлин та риба для мене.
Зважаючи на наявність бультер’єра Боно у нашій команді, особливості поселення мали врахувати ще й це. Тому розглядалися або намети, або гарна база. Інтернет-простір запропонував три варіанти, зупинились на базі «Рибацький хутір». Окремо хочу наголосити, база шикарна!!! Я очікував все що завгодно, але враження від бази, де прийняли із собакою, де є гаряча вода, супутник, мікрохвильова піч, та інші дрібнички, які по суті формують відчуття комфорту – це саме воно! Враження дуже гарні, ціна як для мене, помірна, спілкування з персоналом бази вкрай ввічливе та спокійне, коротше кажучи я дуже задоволений!
Щодо дороги та відстаней. Від Києва це 430-440 км, з яких десь 300 по трасі, залишок по другорядним дорогам, та останні 40 км звездєца у вигляді бруківки (швидкість максимум 20 км/год). Стан цього відрізку не надихає взагалі, але приємним є «вишенька на торті» у вигляді бази та звісно озера Нобель.
Щодо озера. Озеро шикарне. Простори, глибини до 10 метрів. Впадає Прип’ять. Без двигуна та чогось важкого на якір – нема чого робити. По перше це площина озера разом із можливістю вийти на Прип’ять, по друге це глибини та вітер, що однозначно знесе човен. По хижій рибі: окунь, щука, судак (розповідають про сомів, але я власне їх не бачив). По білій: плітка, карась, лящ та інш.
Інфраструктура. Остання заправка у Зарічному, має сенс зробити запас. У магазинах навколишніх населених пунктах (у розумінні мешканця Києва – відсутні) можна знайти перелік виключно необхідного, але не більше (тобто харчі треба везти з собою). Як порада, краще у магазинах спитати де й що можна придбати (їстівне), наприклад мед та молоко брали за «наводкою» у місцевих (але це смакота!). Ціни нормальні.
Природа. Це просто фантастика! Свіже повітря, краєвиди, безліч птахів, рослин та іншого.
Рибалка. За тиждень втомився ловити окуня, його була прірва. Щука була, але невеликих розмірів. Судака не бачив, але пара клевак була. Знайомий що приїхав ловити, теж мав пару сходів чогось гарного.
Поради. Їхати з надувасом та 15 мотом. Запас пального. Або брати човна в оренду на місці, чи на сусідніх базах (про це завчасно потурбуватися не є зайвим, бо крепа як варіант вас явно не влаштує). Зупинятися виключно на «Рибацькому хуторі», хвилина пішки до узбережжя озера, на базі є все навіть баня та «ізба –бухальня з мангалом та атрибутами». За тиждень роздивлялися інші бази – але не сподобалось. Гарного відпочинку!!! Питання в лічку! ))))
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1-1.jpg
Переглядів: 144
Розмір:  46,4 КБ
ID:	731270   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2-2.jpg
Переглядів: 140
Розмір:  63,7 КБ
ID:	731271   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  3-3.jpg
Переглядів: 128
Розмір:  42,5 КБ
ID:	731272   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  4-4.jpg
Переглядів: 128
Розмір:  51,4 КБ
ID:	731273   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  5-5.jpg
Переглядів: 131
Розмір:  45,9 КБ
ID:	731274  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  6-6.jpg
Переглядів: 149
Розмір:  63,6 КБ
ID:	731275   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  7-7.jpg
Переглядів: 175
Розмір:  88,9 КБ
ID:	731276   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  8-8.jpg
Переглядів: 145
Розмір:  28,7 КБ
ID:	731277   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  9-9.jpg
Переглядів: 125
Розмір:  40,1 КБ
ID:	731278   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  10-10.jpg
Переглядів: 138
Розмір:  78,5 КБ
ID:	731279  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Alien on the Base.jpg
Переглядів: 190
Розмір:  87,3 КБ
ID:	731280   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Sunny Fishing.jpg
Переглядів: 142
Розмір:  52,5 КБ
ID:	731281   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  гирло Прип'яті.jpg
Переглядів: 121
Розмір:  34,4 КБ
ID:	731282  
Alexzender зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
19 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей