Перегляд одного допису
Старий 28.10.2015, 10:04   #58
EGER1
 
Реєстрація: 01.10.2015
Звідки Ви: г.Тернопіль
Дописи: 37
Сказал(а) спасибо: 11
Поблагодарили 15 раз(а) в 6 сообщениях
Перепрошую, очевидно, я помилився із підпаском. Уточню - вага його становила 0.02 г. Так що повторюся, що гачок із приманкою не волочився по дну, а вільно планерував у товщі води.
А тепер про моє маленьке відкриття. В активному горизонті, приміром, у 0.35-0.4 м можна по-різному провести приманку .
1. Встановити спуск поплавця 0.4 м і повідець довжиною 10 см.
2. Встановити спуск поплавця 0.75 - 0.8 м і повідець 40 см.
В першому випадку приманка буде б-м триматися вертикалі, в іншому, завдяки довгому повідцеві, активно балансуватиме в аналогічному горизонті. На перший погляд різниця у проведеннях невеличка, проте суттєву, як на мене, роль відіграє "степінь свободи" приманки. Навіть, якщо ти чітко не "потрапив" на активний горизонт, риба, якщо вона не надто скована холодом і б-м активна, скоріш за все зацікавиться приманкою і "скоректує" власний горизонт стояння. Причина - більш природній рух приманки у товщі води. Це помітно у клюванні. У першому випадку вона, як то кажуть, мусолить приманку, в іншому - клювання відбувалось рідше, проте чітко нагадувало весняну хватку - "на утоп", що не так часто буває восени, навіть, якщо по осінніх мірках риба активна.
Спасибі всім. Експериментуйте з довжиною повідця і ви відкриєте багато цікавого!

Востаннє редагував EGER1: 28.10.2015 о 15:40.
EGER1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
pupil (11.05.2017), Вадим Поляков (29.10.2015)