Перегляд одного допису
Старий 19.02.2009, 14:26   #19
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Вибачаюсь за затримку, але постараюсь на всі питання та закиди дати відповідь.
Перш за все хочу сказати, що тема РСК піднімається не вперше і не вперше отримує незрозумілий мені спротив. Я не розумію, чому найбільший портал про риболовлю в Україні не може собі дозволити мати РСК? Чому багато людей вчиться ловити рибу на Доміку, проходить рівень аматорських змагань на Доміку а потім йде з Доміка у спорт не вбачаючи подальшої перспективи для власного розвитку як спортсмена та для задоволення своїх спортивних амбіцій? На часі і питання участі в офіційних змаганнях. З 2009 року в них мають право приймати участь тільки члени федерацій. І це вже на регіональному рівні, не кажучи про республіканський. Значить, виходячи з вищесказаного, знову частина людей, котра виступала за Домік в офіційних змаганнях буде змушена собі шукати "дах" в інших клубах. Навіщо доводити до такої ситуації? Особисто я хочу виступати за Домік рибака.
Створення РСК жодною мірої не вступає в протиріччя з аматорськими змаганнями та фестивалями, які вже стали традиційними. В Положенні про РСК, яке зараз розробляє наш Веб, чітко сказано - пріоритетною сферою діяльності РСК є розвиток аматорського спорту, участь членів РСК в аматорських змаганнях Доміка (поза загальним заліком), проведення майстер-класів тощо. Тобто члени РСК не тільки не йдуть з Доміка "в туманну далину" а і зобов'язані докладати зусиль щодо його подальшого розвитку. І це правильно, адже більшість з нас починали свій рибальский шлях на Доміку і завдяки йому осягнули певних висот у майстерності.
Питання з приводу фінансування. РСК фінансується власними коштами. Заплановані шорічні внески, котрі будуть покривати клубний внесок до КФРС та витрати на клубну форму. Участь у змаганнях на регіональному та республіканському рівні за кошт спортсменів. Збираємось ми не для поліпшення фінансового стану, а для задоволення власних спортивних амбіцій. І хоча це задоволення не з дешевих, але поки що немає перспективи серйозної спонсорської підтримки. Будуть результати - будуть і спонсори. Якщо хтось не хоче/не може витрачати власні гроші на обстоювання прапору Доміка - я знаю клуби, котрі допомагають спортсменам в участі в змаганнях. Вам туди дорога.
2 Andron
Шановний пане Андрію. Відношусь до Вас з усією повагою, але не розумію теми Вашого постингу. Так, Віталій Юрійович на прохання Віктора Івановича очолює секцію спінінгу. Так само, як і Анатолій Мефодійович очолює секцію фідера, не вважаючи себе найкращим, найдосвідченішим, найкрутішим, найзаслуженішим, найфартовішим (потрібне - підкреслити, непотрібне - викреслити) фідеристом у цьому Доміку. Просто хтось має це робити. А межа між тим, хто усвідомлює необхідність і щось робить і тим, хто необхідність усвідомлює, але нічого не робить покладена народним прислів'ям де мова йде про мішки, які треба "ворочать".
2 Dimedrol
З питання фінансування я вже трохи відповім, додам тільки, що ніякому клубу ще ніколи не заважала спонсорська підтримка і ми будемо намагатись її отримати.
2 Yury
Шановний, якщо ви не знаєте яка гілка для хіхі-хаха, то я можу підказати... вам сюди...
Trolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням